Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet használni a...

Terhesen lehet használni a BATRAFEN krémet? Valaki használta már? 35 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Az orvosom mondta hogy ezt használjam, csak külsőleg használnám, viszont a beteg tájékoztatóban az van hogy terhesen nem lehet használni. Igy nem mertem még használni.
2013. dec. 21. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik területre használnád? Nemi szervre? És melyik orvos mondta? Nőgyógyász?


Amúgy nekem azt mondta a dokim, hogy a terhesség alatt igazából bármilyen gyógyszer bevehető, még az is, amire az van írva, hogy tilos, mert az a rendszeres használatra vonatkozik, és azokra is ráírják, amiknél nincs elég tapasztalat arra vonatkozóan, hogy árthat-e a babának.


Ettől függetlenül értem a problémádat, és nyilván én sem merném használni.

Helyette esetleg a Canesten lehetne a megoldás...

2013. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel a teratológiai tanácsadást hétfőn.

(1)363-22-29 vagy (1) 3838-477

2013. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen , nemi szervre, és Nőgyógyászom mondta.
2013. dec. 23. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a nőgyógyász mondta, akkor szerintem nyugodtan használd, ő biztosan tudja, mit szabad.


Én legalábbis teljesen megbízok a dokimban, tudom, hogy nem ajánlana olyat, ami árthat a babámnak.

2013. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!