Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kifordult köldököt le lehet...

Kifordult köldököt le lehet ragasztani/takarni valamivel?

Figyelt kérdés
Még vsak kifordulóban van, de ahogy nézem, teljesen ki fog pattanni. Le tudom valamivel ragasztani, hogy ne úgy nézzen ki vékonyabb anyagú felsőben a hasam, mint egy óriási mell mellbimbóval...?
2013. dec. 21. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
-.-" Sebtapasz...de miért kell azt leragasztani?!
2013. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Talán sebtapasz.

Nekem szerencsére nem fordult ki, nagyon csúnyának találom én is az ilyet.

2013. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A munkahelyemen 25-28 fok van (elcseszett fűtésrendszer) és egy vékony pólónál többet nem viselek el magamon.

Nem szép látvány a kifordult köldök, máson se tartom annak, így magamon se. Ezért szeretném letapasztani, eltakarni valamivel.

2013. dec. 21. 20:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Én szépnek tartom. Aranyos szerintem. 32 hetes vagyok, de úgy tűnik, az enyém nem fog kifotdulni, pedig szeretném :-)
2013. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem is kidundorodott a köldököm, de nekem nem látszódott át ruhán - még vékonyabban se.

próbáld meg melltartóbetéttel / vagy sminktörlő vattakoronggal befedni, és leocoplast-tal (vagy bármilyen bőrre tapadós sebragasztóval) odaragasztani azt a korongot. érdemes amúgy is melltartóbetétet venni, de a sminktörlő korong is általában minden csajszis háztartás része :)

2013. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem látom ezt problémának, de sebtapaszt tennék rá a helyedben, ha téged ennyire feszélyez. Szerintem teljesen átlagos dolog várandósan. Senkit sem érdekel.
2013. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is tapasszal esetleg. Nekem nem fordult ki nagyon mely koldokom van nekem olyan lett mint egy vogyrogos szaj egyszer unalmamban rajzoltam is fele ket szemet. :D a ferjem kiakadt es nagyon kinevetett. :D meg is orokitettem egy fotoval. Akarhanyszor megnezem meg mindig elkap engem is a rohoges. :D
2013. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Szerintem teljesen átlagos dolog várandósan. Senkit sem érdekel."


Igen, gondolom ezért tették tegnap csak négyen szóvá, hogy "jéé, kezd kifordulni a köldököd". Gondolom véleményt a jólneveltségük miatt nem kaptam.


A bélgáz is természetes dolog, mégsem szeretne más osztozni benne.

2013. dec. 22. 06:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez csak egy köldök :) ha ennyire zavar,takard el, de szerintem túl érzékeny vagy, azért hiszed, hogy ez fontos. Nem az. A várandós nők nagy részének kifordul, ettől még nem dugdozza el senki. Ha azt mondták volna négyen, hogy nagy a hasad a korodhoz képest, akkor az viselt volna meg, ha azt mondták volna, hogy fáradtnak tűnsz, akkor meg az. Valószínűleg semmi különöset nem akartak ezzel mondani, sőt. Talán aranyosnak tartják, ennyi. Ez akkor is csak egy köldök :) Van, mint mindenkinek :)
2013. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Aki a kérdésre válaszolt, annak köszönöm. Aki nem, annak még egyszer, utoljára: NEKEM nem tetszik, máson se tetszett korábban, most saját magamon sem. Felesleges erről vitázni, ahogy a halászlé ízéről is, kinek tetszik, kinek nem. A kérdésem sem arra vonatkozott, hogy mit gondoljak róla.


Marad a sebtapasz.

2013. dec. 23. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!