Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhesen milyen...

13 hetes terhesen milyen vizsgálatokon vagytok túl, ez elégséges amiken eddig voltam?

Figyelt kérdés
Nem nagyon van se ismerősöm, se segítségem. 13 hetes vagyok, az első pillanattól kezdve tudom, hogy terhes vagyok, kb. 2 hetente járok azóta ultrahangra, de nem valami kedves a dokim. Szakmailag sok mindent nem mondott. Folsavat szedtem 11 hetes koromig, utána egy másik doki felírta a femibion800-at azóta azt szedem napi 1-et, meg ha néha eszembe jut akkor magnéziumot, kalcium sandozt. Eddig egyszer voltam védőnőnél a múlt héten aki megmérte a súlyomat és kiállította a kiskönyvemet. Múlt hét pénteken pedig noha szűrésen voltam. Van valami ami kimaradt esetleg? Kérdeztem a védőnőt, hogy vérvételre nem adna-e beutalót, de azt mondta azt majd később.
2013. dec. 22. 10:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem adott semmit, a kiskönyvet töltötte csak ki, de másik védőnőhöz kell menjek legközelebb, mert én a lakcímkártyám szerinti védőnőnél voltam, de kiderült az tök mind1 a lakcímkártyán mi van, az a lényeg hogy hol lakunk és az pár kilométerre van a hivatalostól, az meg már másik körzet..
2013. dec. 22. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!