Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítséget kérek! Tudtok...

Segítséget kérek! Tudtok valahol olyan helyet Budapesten, ahol egészségkártyára lehet venni légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2009. nov. 26. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom ,de kölcsönözni is tudsz !
2009. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Bármelyik gyógyszertárban, ahol lehet az egészségkártyával fizetni.

Én vidéki vagyok, de nálunk is elfogadják, én is így vettem. Megbeszéltük, hogy melyik készüléket szeretném, kiválasztottam itthon a neten, de a patikában is nagyon segítőkészek voltak. Megrendelték, és két nap múlva már hívtak is, hogy mehetek érte.

Egyébként érdemes a babának mindent így megvenni, ha van rá lehetőséged, egy csomót lehet rajta spórolni.

A kártya kibocsájtó honlapján nézd meg, hogy miket finanszíroznak, de szinte mindent, ami a babának kell/het. (légzésfigyelő, mellszívó, cumik, fésű, olló, hőmérő, talán még mérleg is, stb...)

2009. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Inkább vennék, nem kölcsönöznék, mert tervezünk második babát is, és akkor majd nála is tudjuk majd használni.
2009. nov. 26. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!