Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? Baj van...

Mitől lehet ez? Baj van talán? Vizsgálat előtt aktívan mozgott a baba, de utána meg nem olyan nagyon és ma se nagyon aktív

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nőgyógyásznál és minden oké volt.Ma meg a mosdóba kellett mennem mert pisi cseppet éreztem és megnéztem a bugyimat és halvány barna folt volt.Tegnap megnézte a doki hogy nem e vagyok nyitott,de azt mondta zárt a méhszájam és tegnap nem véreztem a vizsgálat után,de nyilaló fájdalmak az ok szoktak lenni.
2009. nov. 26. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy?lehet most nyilik a méhszáj.
2009. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A babák nem mindig egyformán aktívak,ne idegeskadj mert az nem tesz jót!Inkább menj vissza az orvoshoz kérj egy uh-t hogy megnyugodj!Az a lényeg hogy mozog még ha nem is sokat!Mennyi idős a terhességed?
2009. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az előző vagyok,még annyit hogy a barna pötty miatt amúgy sem ártana megnézetni magad.
2009. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
34 hetes vagyok.Köszi a válaszokat
2009. nov. 26. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!