Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhesek, mennyit...

30 hetes terhesek, mennyit mozok a babátok? Az én babám eddig se mozgott sokat. De most még kevesebbet. Reggel, este. Normális?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:

az enyém mostanában inkább csak csuklik és folyton kinyomja magát valahol. Kevesebbet rug, mint régebben, inkább fészkelődik. Régebben volt rendszer abban, amit csinált, mostmár nincs. Mikor eszébe jut, akkor mozog.

31 hetes kismami

2009. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon sokat mozog néha elég kellemetlen de a csuklás mihez hasonlit mert néha érzek olyanokat mintha apro szivverések lennének de k3-4percig tart!!ez lenne az??vagy ez más??ja bocsi egésznap meg se áll a kisaszony29+3hetes vagyok!!
2009. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, szerintem, amit érzel, az a csuklás. Nekem is csak gyanus, hogy az lehet, de túl szabályos ahhoz, hogy rugás legyen, onnan következtetek.
2009. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a 2.dik vagyok köszi a választ én is igy gondolom más ha kezét vagy a lábát érzem!!ez olyan mintha pulzáló mozgás lenne!!rem érted!!
2009. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az enyém,a 30.-ik héttöl meg sem áll,még intenzivebb a mozgása,mint eddig,ja és fájdalmasabb is.most 35 hetes vagyok
2009. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok,nekem is keveset mozgot meg is voltam jedve de a doki azt monta hogy egy kicsit lusta.nekemis regel rug egy parat aztan majd este.ugy hogy ne izguj nem vagy egyedul.Kelemes babavarast.
2009. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 3-4 hete igencsak rendszeresen mozog. Reggel, delben, delutan es este....ejszaka hal istennek alszik.:)

34+1 hetes km

2009. nov. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!