Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit foglalkozik veletek a...

Mennyit foglalkozik veletek a párotok amióta terhesek vagytok? Többet, kevesebbet vagy ugyanannyit?

Figyelt kérdés
Az én párom elötte sokat foglalkozott velem,imádott és ezt éreztem is.A terhességem elején még szintén,de 2 hónapja csak élünk egymás mellett.:( 25 hetes vagyok és szeretethiányom van nagyon.Elötte minden idejét velem szerette volna tölteni,most meg csak vagyunk.Szex terén nekem van nagyobb igényem,neki hetente egyszer is elég már.A babát nagyon akarta.Normális velem,csak nem foglalkozik velünk szinte semmit.Ha mégis,akkor meg úgy érzem nem szívből jön,csak tudja,hogy kell!Nem a terhesség miatt érzem ezt,az biztos.Nálatok milyen irányban változott a párotok? Nem dolgozik sokat,tehát ez sem magyarázat nálunk.
2008. márc. 6. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Velem ugyanannyit foglalkozik a párom, mint terhesség előtt. Nekünk a szexet sajnos szüneteltetnünk kell, mert véreztem, de szerencsére emiatt sem volt gond eddig kettőnk között. Ha nagyon bánt a dolog ülj le beszélni a pároddal, ha közösen terveztétek a babát, akkor biztos megért majd!

(21 hetes kismami)

2008. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem csak kéthetente egy hétvégét van itthon, a munkája sajnos külföldhöz köti és sajnos vérzés miatt a kezdetektől szüneteltetjük a szexet, de nem érzem, hogy kevésbé lennék emiatt számára fontos. Imádja a pocakomat, mindig alig várja, hogy megsimogassa, megpuszilgassa, és úgy alszunk el, hogy a keze a pocakomon, hogy érezhesse a pici minden rezdülését. Egyszóval érezteti, hogy mindketten fontosak vagyunk a számára. 33 hetes kismama
2008. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szeritnem én is mondhatom, hogy ugyanannyit, de többet figyel rám. Ha hajolni,vinni kell valamit, átveszi tőlem. De a pocimat többet is simizhetné.-) Én oda szoktam neki dugni, hogy simizze és puszilja meg a lányát. "elfelejti" hogy babánk lesz néha, pedig már nől a pocim igencsak:-) De imád, szereti a nagy testem:)

Szerintem is mindenképp őszintén beszélj vele, mondd el neki, hogy mit érzel, hogy mit szertnél. Sokszor a pasik is félnek ám nagyon, ahogy nől a hasad, tudatosul benne, hogy valami megváltozik, nem lesz olyan, mint volt.. És riasztja őket, féltenek téged és a babát. Lehet nem tudatos a viselkedése. Beszélj vele, tudasd vele, hogy kell neked, és hogy nme tud ártani nektek a szexel sem! Légy vele türelmes, kényeztesd kicsit valami vacsival, kirándulással, és szeresd, akkor talán te is szeretetet kapsz vissza:-)

2008. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A szexben nem zavarja a baba,tudja,hogy nem ártunk neki.Picit óvatosabb,mint elötte,de nem zavarja.Az a baj,hogy ha foglalkozik velem,akkor úgy érzem nem szívből jön.Beszéltünk már erről pár hete.Megsimizi a hasam,vagy ad rá puszit,de nem szívből jön neki általában,csak azért,mert már beszéltünk róla és tudja,hogy igényem van rá.Alig beszélünk,általában más elfoglaltságot keres amikor együtt vagyunk napközben.Ma is reggel óta ketten "együtt vagyunk",de 10 percet töltött velem kb.
2008. márc. 6. 15:16
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia. Szerencsére nálunk még talán többet foglalkozik velem, mindenben segít, nem enged hajolni, majdnem 1 kg. kenyeret sem enged cipelni, szóval ilyen. Ő takarít pl. amióta tudjuk, hogy jön a kislányunk. Szexben borzasztó figyelmes és gyengéd. Én sokszor már csúnyának, kövérnek látom magam, Ő pedig nagyon sokszor elmondja, hogy mennyire tetszem neki így terhesen, milyen szép vagyok így. De, nem minden pasi viselkedik így, lehet, hogy pl. szexben fél, hogy baja lesz a babának. Szerintem mindenképpen ülj le vele és beszéljétek meg, mondd el, amit érzel, amit hiányolsz, lehet, hogy csak szimplán beszélni kell róla, mert lehet, ő észre sem veszi (pasik általában ilyenek).
2008. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, most olvasom, hogy nem fél attól, hogy baja lenne a babának.... Szóval a lényeg, hogy beszéljetek erről!
2008. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

:( ez szomorú tőle, de megértem. Valószínűleg ő is másképpen érez irántad, kicsit fél ő is az előttetek álló dolgoktól.., te pedig szintén másképpen érzel, mert most már tudatosan készülsz az anyaságra, de egy kicsit úgy érzem, be akarod vonni túlságosan az apát is. Nem kell, én is mindig erőltettem, h simizze a hasam, meg puszi rá, meg ilyenek, de aztán rájöttem, hogy nem kell. Mert csak a veszekedés van belőle, h miért erőltetem, hagyjam már. Aztán magától kibontakozott, igaz hetekbe tellett, de látta rajtam, h kicsit egyedül érzem magam ababóval, akinek nagyon sokat beszéltem időközben, énekeltem, pedig tudtam, h még nem is hallja, de én akkor is, és így éreztettem a férjemmel, hogy én nagyon jól elvagyok a babómmal, és tudtam, h egy idő után ő is csatlakozik majd. És így is lett. Ő választja már ki a mesét, amit hallani szeretne ő is, együtt énekelünk néha, és sokkal jobban figyel rám. Mindig mondogattam neki zt is, hogy ha megbántom valamivel, azt ne vegye komolyan, mert néha ránktör a terhesdili, és azt bocsássa meg. Beszéltem neki mindig hétről hétre mi történik velem és a babával. Volt, hogy e-mailt írtam neki, és ő válaszolgatott. Csak mert ez is olyan jó volt :) Egyre többet érdeklődött és kérdezősködött, még most is. Most vagyunk a 34. héten. Hosszú volt ez a 9 hónap, de szép. Az elejéhez képest, ami egy nagyon nehéz időszak volt. Szerintem még neked is van időd, kezdd el megszoktatni vele, hogy apa lesz, mesélj te is arról, mi történik, aztán ha nem érdekli, akkor törődj a babával. Meglátod, ő is érdeklődni fog, csak fel kell ezt dolgoznia. A férfiaknak ez lassabban megy. De te ne add fel, légy vidám, és örülj a kisbabának!!!

ez kicsit hosszú lett...


:)

2008. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem - volt hosszú -, hanem igen is HOSSZÚ ez a 9 hónap :)
2008. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ismét az előző válaszoló vagyok. Viszont ha tudja, hogy igényed van a törődésére, a szeretetére, ennek ellenére nem úgy viselkedik, akkor nem tudom, lehet, hogy mégsem akarta a babát? Vagy esetleg megijedt a felelősségtől, attól, hogy ő lesz a főkereső a családban, el kell tartania titeket? Őszintén megmondom, nekem ezek után csak ilyenek ugranak be. Valahogy próbáld kideríteni, mondja el őszintén mit érez veled és a terhességeddel kapcsolatban!
2008. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
te a negyedik hozzászóló vagy, aki írta az enyém után, h megint én vagyok... nyomjuk itt sztereóba :)
2008. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!