Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsök miatt kórházban 22...

Görcsök miatt kórházban 22 hetesen, magnézium infúzión. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2 napja vagyok bent, most csöpög a 3. infúzió. Méhszáj zárva, baba rendben. Hazaengednek ma vacsorára, de vissza kell jönnöm. Valaki volt így? Meddig voltatok bent? Nem nagyon mondanak semmit, csak hogy majd meglátjuk. Görcsöm azóta sincs. Boldog karácsonyt!
2013. dec. 24. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm is így volt. Majd időre szült. Kb 1 hetet volt kórházban
2013. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a 29. héten, azóta semmi probléma nincs, most kezdem a 35. hetet. Napi 800-1000 mg magnézium mellett teljesen elmúlt. Boldog Karácsonyt neked is :)
2013. dec. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem nem kell már sokáig bent lennünk. Viszont bízom benne a Picike még sokáig bent marad :-)
2013. dec. 24. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha zárva a méhszáj, ne izgulj! Viszont kérj meg valakit, hogy vegyen neked magnézium pezsgőtablettát, ha érzed, hogy görcsölnél, akkor igyál egyet. Azért kell pezsgőtabletta, mert az a szádban a nyálkahártyáról sokkal hamarabb felszívódik, mint a sima tabletta a gyomrodból. Szerintem a legjobb a DM saját 400 mg-os kiszerelése, 2 db van egy papírdobozban és 500 forint körül van!
2013. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi neked is utolso! Veszek akkor mindenkepp! Boldog karácsonyt!
2013. dec. 24. 11:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 34 hetesen voltam bent 3 napot, szerencsére rendben volt minden, kiírt napig bent is maradt, de utána napi 4-5000 mg magnéziumot szedtem. Nekem a pezsgőtablettától nagyon ment a hasam, a magnesii citrici jött be.
2013. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 24 hetesen kerültem be,de nekem a külső már nyitva volt. 1,5 hétig voltam bent.Szerencsére nem volt semmi gond,és egy nappal szültem előbb a kiírtnál.
2013. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Ma hazajöhettem, minden rendben van. Minden jót nektek!
2013. dec. 25. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!