Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi tesztem 10perc...

Kovács Ba kérdése:

A terhességi tesztem 10perc alatt negatívat mutatott, de egy óra 2csík jelent meg, ez mitől van? Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
vashiányos vagyok,18éves

2013. dec. 24. 13:22
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
megkérdeztem az egyik nőgyógyász ismerősömet és azt mondta hogy az nem jelent semmit:) illetve barátommal már 2éve vagyunk együtt,de még nem szeretnénk gyereket,és igen,védekeztünk:)
2013. dec. 25. 08:24
 12/34 anonim válasza:
Akkor terhes vagy valószínűleg. Menj el orvoshoz ő tudja csak biztosan.
2013. dec. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, mivel a teszt arra lett kitalálva, hogy HCG hormont kimutassa, ami terhesség esetén termelődik, így terhes vagy. Ha nem lennél soha nem lenne pozitív, eltekintve egy-egy komolyabb hormonzavarnál fordulhat még elő, hogy pozitív... 2 évet vártam babára jó pár tesztet kipróbáltam, 1 csapott be a maria romed nevű, a többi soha de soha, csak akkor lett akár időn túl pozi, ha babás voltam... én nem nyugodnék, meg attól amit a nőgyógyász mondott...
2013. dec. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
Szia na babás vagy?
2013. dec. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
csináltunk mégegy tesztet barátommal és pozitív lett,de semmi jele a terhességnek:)
2014. jan. 2. 08:36
 16/34 anonim ***** válasza:

Hat az elejen a pozitiv tesztjeimen kivul nekem se volt jele a babanak. Mi a tervetek? Mi lesz a babaval?


20 hkm

2014. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

A pozitív terhességi teszt épp elég jel.

Gratuláljunk vagy inkább ne?

2014. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Hát akkor 100% ,hogy terhes vagy... nem kötelező tünetnek lenni. Az első terhességnél, már mensi előtt rosszúl voltam, a másodikkal most vagyok 21 hetes, 9 héttől vagyok rosszúl azóta viszont non-stop... még ugyan annál az embernél is változó. De van aki sosincs rosszúl. Ideje felkeresni a nőgyógyászt...
2014. jan. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
hát ha az lennék netán,akkor el fogjuk vetetni,bár párom sajnálná,de még egyikőnknek sincs munkahelye,és így nehéz lenne eltartani:/
2014. jan. 4. 10:51
 20/34 anonim ***** válasza:

Az nem megoldás hogy homokba dugod a fejed!!!!!!

Pláne ha nem is akarod megtartani, nagyon gyorsan menj orvoshoz, mert kifutsz az időből!

2014. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!