Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szeretnénk egy kisbabát...

Owen86 kérdése:

Nagyon szeretnénk egy kisbabát a párommal. Első babánk lenne így egy csomó kérdés merül fel bennem . Például az első az hogy lehetek e terhes ha ma beágyazódási vérzést tapasztaltam?

Figyelt kérdés
Igazából 1 én kellene a havimnak megjönnie azért gondolom hogy ez nem a rendes havim . Lindynett fogamzásgátlót szedtem , amit szeptemberben hagytam abba. Kérnék minden kedves válaszadót hogy dec . 15 legyen a kiinduló dátum mert én is onnan számolom a dolgokat . Köszönöm ! KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDEN KEDVES CSALÁDNAK !!!
2013. dec. 24. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint 15-én fogant? Akkor lehet beágyazódás éppen. És mi a kérdés? Ha beágyazódik akkor terhes vagy.
2013. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyoon köszönöm a választ ! Remélem a teszt pozitív lesz :) ! Megírom ide majd mindenképpen mi lett az eredmény :) . Volt a napokban hőemelkedésem is kis torokfájással, mondjuk megfázva nem érzem magam, de nem tudom. Nagyon félek hogy csak a havim szórakozik velem a megfázás miatt,- és a baba dolgot meg annyira szeretném már hogy bebeszélem magamnak.. Menstruáció előtti tesztelés amúgy már mutat eredményt ha baba van a pocakban ?
2013. dec. 24. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:
A vàrható mensi elsõ napjàn tesztelj ha pozitív kb 4hetesnek szàmoljàk majd, az utólsó havi vèrzèsed első napjàtól van a szàmolàs. Ha nincs gond 6-7 hèten kell orvoshoz menni. Ha minimàlis vèrzèst, barnàzàst èszlelsz akàr nagyon vilàgos is lehet azonnal orvos! Egyenlőre ennyi.
2013. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm !! :)
2013. dec. 25. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!