Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől van? Másnál is...

Ez mitől van? Másnál is előfordul?

Figyelt kérdés
Néha oldalt a csípőm (valamikor mint két oldalon) hirtelen erősen begörcsöl. Olyan érzés mintha kést forgatnának a vesémben. Aztán kb fél óra múlva magától abbamarad. De annyira rossz, hogy néha mozdulni sem tudok. Mi lehet?

2012. okt. 8. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
elkelne egy kivizsgálás...
2012. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz és kiderül mi a baj.
2012. okt. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
voltam már, de nem találtak semmit azért kérdeztem meg itt, hogy másnak is van-e
2012. okt. 9. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
attól, hogy másnak is van, még az okát ki kell deríteni... oka pedig van, még ha nem is találták meg. Gondolom nem nyugtat meg téged sem az, hogy nem találtak semmit. Oké, semmi rossz, az némiképp megnyugtató, de van valami oka akkor is. Csak neked akarunk jót... :)
2012. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, nem nyugtatott meg. De hova mehetnék? Az a baj, hogy mikor megyek vizsgálatra olyan mintha nem lenne semmi bajom, ugye akkor sosem görcsöl. Szeritnem már bolondnak néznek. Én csak azért kérdeztem, hátha másnál is volt hasolnó és ha igen hogy oldotta meg.
2012. okt. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!