Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Nálatok hogy fogadtá...

Kismamik! Nálatok hogy fogadták a szülők a baba érkezését?

Figyelt kérdés
Tervezett baba volt? Örültek? És hogy jelentettétek be?
2013. dec. 26. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

első nem tervezett volt,de örültek:)első unoka.Második tervezett volt,bár erről senki nem tudott,csak mi a férjemmel.Most valahogy kisebb volt a lelkesedés,de majd meglátjuk,nemsokára szülök.

csak simán elmondtuk,h nagyszülők lesznek,semmi extrázás.

2013. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Rosszul.

Nem terveztuk, raadasul......mondjuk ki, utaljak a paromat. Jo nagy balhe volt, en lettem a "konnyen kaphato szajha", es a "csalad szegyene", es bar mostmar rosszul leszek a gondolattol, de akkorvmegfordultva fejembe, hogy miattuk nem tartom meg.

Aztan teltek a hetek, a szuleim folyamatosam nyugodtak le, kezdtem azt erezni, hogy orulnek is neki, foleg amikor kiderult hogy ikreket varunk. Mostanra azert rendbejottek a dolog, mondjuk a paromat valtozatlanul nem szivlelik, de segitenek, es mindenben tamogatnak minket :)

Udv, Nati

2013. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, nálunk tervezett baba volt, és a szülők már lerágták a fülünket az unokáért, mert 9 éves kapcsolatba érkezik a baba :-D Gondolhatod, hogy mennyire nagy volt az öröm mikor végre közöltük, hogy unokájuk lesz :-D Telefonon mondtuk el, mert külföldön voltunk éppen, és én nem bírtam, és nem akartam várni, hogy megmondjuk. Azonnal telefonáltuk, ahogy megtudtuk. Így is határtalan volt az öröm. Nálatok is baba lesz? Hogy fogadták?

28 hkm

2013. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondoltunk màr rà terveztük csak jóval elõbb jött, anyu nem jól többször közli hogy sajnàl, meg majdcsak túlèljük ...anyósomèk teljesen oda vannak pedig ott màr az 5 unoka lesz anyunàl az elsõ
2013. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyoséknal is, anyunál is elsö unoka lesz :) Elsö ultrahangos kép utána a párom bejelentette anyukájanak, hogy terhes vagyok, ne mondják senkinek, nem akarjuk elkiabálni- ez októberben volt. Én 4 napja jelentettem be, már december elejétöl betegszabadságon vagyok, és már anyu sokat kérdezösködött, h mikor megyek dolgozni, hat mondtam, h kiirt az orvos. Elkezdett velem morogni, hogy a munkatársaim biztos örülni fognak nekem, ha visszamegyek( élelmiszerláncban dolgozom- karácsonyi hajtás van dec,), ekkor megmondtam hogy várhatóan 3 évig nem megyek vissza, mert kisbabánk lesz. A gondolattal még békülnek anyuék. Nem borultak a nyakamba, nem sírtak, nem kiabáltak, lassan feldolgozzák a helyzetet, más választásuk nem marad, mert már a 16,hétben vagyok. Anyu kicsit fájlalta, hogy az anyós hamarabb megtudta, de párom viszonya édesanyjával százszor jobb, mint az enyém. Tervezett baba volt :) - mi terveztük de a szülök nem tudtak róla. Egyebként meg nem vagyunk elveszett emberek, a párom dolgozik, saját lakásunk van -persze fizessük a hitelt, de mégsem az anyuka egyszobáslakásaba szülök a nyakára egy gyereket...
2013. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elsonel nagyon nem orultek es ez enyhe kifejezes. Hasonloan mint Nati esete, utaltak az exferjemet. Tervezett baba volt az is, csak kb. semmink nem volt. Igazabol utolag megertem miert elleneztek annyira. Anyam sokaig alig szolt hozzam, nehezen dolgozta fel, ahogy telt az ido javult a helyzet es lelkesebb lett. Viszont a mai napig erezteti a gyerekkel is, velem meg foleg hogy mennyire nem kellett volna megszuletnie :-( Ezt gonosz dolognak tartom, mert nem a gyerek tehet rola, hogy megszuletett. Az még hagyjan hogy az en fejemhez mindig vagja hogy hiba volt, de a lanyomat sajnalom, mar 3 es fél eves es erzi azert hogy nem nagy kedvenc anyamnal :-(

A mostani babanal viszont nagyon orult, szereti a paromat, van lakasunk, gyerekeknek kulon helyuk, dolgozunk...

Csak akkor is rosszul esik, hogy a masik gyerek majd barmikor mehet hozza, a lanyom meg nem is erdekli.

Elso anyosom sem repdesett az oromtol amikor megtudta hogy gyerekunk lesz az exemmel. Kolcsonosen utaltuk egymast es azota meg inkabb igy van miota lathatasra megy a gyerek.

A mostani anyosomat meg imadom, nagyon aranyos az egesz csalad, o nagyon orult a babanak, sot a lanyomat is unokajanak tekinti :-) Bocsi a kisregenyert.

2013. dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!