Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hüvelygomba károsíthatja a...

A hüvelygomba károsíthatja a magzat fejlődését?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok,1 hete volt kenetvétel,ma eredmény!Sajnos Candida-m van!:( Lehet(ett)-e baja a kisbabámnak ettől a nyavalyától?Nem késő ma elkezdenem a kezelést???
2009. nov. 27. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Terhesség alatt gyakoribb a gomba, mint amúgy.
2009. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tényleg?Akkor nem aggódom annyira!

Azért arra kíváncsi vagyok,vajon mennyi idő alatt lehet kikezelni?!

2009. nov. 27. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem késő elkezdeni a kezelést, a lényeg, hogy legyen kezelve. A kezeletlen fertőzés okozhat gondot. De mivel figyelsz rá, nem lesz semmi baj, nyugi :))

Boldog babavárást!

2009. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy én azt már kb 2 hete észrevettem ,hogy zöldes és darabos a folyás!:( Bocsi,ha kicsit undorító vagyok!Azért félek picit...de ma elkezdem a kezelését!
2009. nov. 27. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nem árthat a magzatnak,hiszen a zárt méhszáj védi a kicsit a fertőzésektől is.Minél hamarabb kezd el a kezelést!
2009. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A dokim Gyno-Pevaryl kúpot írt fel...3 napon át kell alkalmazni...hááát remélem használni fog!!

Köszi a bíztató szavakat!

2009. nov. 27. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!