Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha hamarabb vették le a...

Baj ha hamarabb vették le a 16hetes vérvételt? Mennyi idő mire kész lesz?

Figyelt kérdés
21én töltöttem a 16hetet. 17én vették le a vér az ünnep miatt. Mikorra várható eredmény? Állitolag postázták 17én. Uána menni kell vele valahova? Debrecenbe annyit mondtak,hogy majd vigyem be.
2013. dec. 27. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
16 hetes vérvétel az micsoda???
2013. dec. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A másik meg 1-1 napon semmi sem múlik.
2013. dec. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, de ha az AfP-re gondolsz akkor lehet, hogy nem lesz jó az eredmény. Nekem is előbb vették le, és nagyon alacsony lett. Meg kellett ismételni. Úgyhogy ne ijedj meg, ha esetleg így lesz! Boldog babavárást!
2013. dec. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért vették le ilyen korán? Nem szóltál, hogy nem töltötted be a 16. hetet? Sajnos előfordulhat, hogy esetleg rossz lesz emiatt az eredmény. Nem hiába hangsúlyozzák, hogy meglegyen a betöltött 16. hét. Van egy pár vizsgálat, ahol fontos, hogy jókor végezzék el. Ennek ellenére reméljük nem lesz gond. Esetleg elküldenek majd genetikára. Minden jót!
2013. dec. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem. 17-én vették le és már aznap ki is postázták az eredményt?? Miért vették le ennyivel korábban különben, majdnem egy héttel hamarabb? Miért nem 20-án?
2013. dec. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húgomnak is hamarabb vették le, és nagyon rossz leet az eredmény, mehetett amniocentézisre
2013. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én akkor sem értem. Itt az SZTK-ban még 24-

.-én is dolgoztak. Mi az, hogy 21.-én már nem vették le??? Kicsit erőszakosabbnak kell lenni máskor, mert szerintem csak átvertek.

2013. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tőlem régen kérdezték, h hány hetes vagyok...
2013. dec. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!