Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves vagyok 38 hetes...

17 éves vagyok 38 hetes terhes. Félek a szüléstől, mit tegyek? Mostanában nagyon sokat feszül és keményedik a hasam, ez mit jelent? Görcsölök is egész nap de tudom, hogy azok jóslók.

Figyelt kérdés

az elítélő embereknek a történetem:

a párommal védekeztünk gumival ráadásul azt mondták nekem meddő vagyok.az óvszer kilyukadt de nem aggódtam mert tudtam hogy meddő vagyok.mégis teherbe estem,és a nőgyógyász aki megvizsgált azt mondta csak későn érő típus vagyok akkor érett meg az első petesejtem és megtermékenyült.sokáig nem derült ki a baba nem voltam rosszul csak kicsit nagyon kicsit fáradékonyabb voltam.amikor kiderült a baba,már 16 hetes terhes voltam.a babát nem szeretném örökbe adni előre hozottban leérettségiztem mindenből az anyagi háttér biztosított,3 évet mulasztok és megyek egyetemre továbbtanulni.a szüleim és a párom szülei támogatnak minket,mi pedig a legnagyobb szeretettel várjuk a babát.



2013. dec. 29. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Majd enged magad az árral vagy más szóval vedd természetesnek, hogy fáj és ne tartsd vissza, hanem engedj a fájásoknak, akkor gyorsabban megy. Hát nem tudom, érthetően írtam-e. Félni nem szabad, gondolj arra, hogy a szülés természetes dolog. Nem számít, hogy 17 vagy, régen is szültek ennyi évesen. A legfontosabb, hogy ne félj, bízz a természetben.
2013. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ne aggódj, szerintem minden első babás anyuka fél a szüléstől, sőt talán mindegyik szülésnél, mert ahogyan gyerek úgy szülés sincs két egyforma :) Próbálj meg erre pozitívan gondolni amennyire csak lehet. Gondolj arra, hogy addigra eltelt 40 hét és végre a kezedben tarthatod majd a babátokat :) hogy végre megismerhetitek stb. Minden rendben lesz :) Amikor megindul majd a szülés már nem fogsz félni, mert más dolgokra fogsz figyelni :) Sok szerencsét, gyors szülést!
2014. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!