Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. héttől lehet terhestornázni...

6. héttől lehet terhestornázni? Doki még nem látott, a 7. ben megyek. Viszont a torna+séta nagyon jó az esti émelygésre, szédülésre, utána jobban vagyok.

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármit lehet csinálni, terhes vagy és nem beteg. Sok országban 12. hétig nem is foglalkoznak veled, annyira csak a természettől függ, hogy mi lesz a baba sorsa. Egy egészséges babának nem árt a normál életvitel. (természetesen kerülve a káros dolgokat, a nagyon nagyon megerőltető mozgásokat)
2013. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a nyolcadik héten gokartozni voltam (2. helyezés, önvállveregetés :)), most a 21. hétben vagyok és minden teljesen rendben van a terhességemmel.
2013. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na, akkor szexelni is lehet? Azt nem merem, míg a doki nem látja, h minden ok, jó helyen van.
2013. dec. 29. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Szexelni még 40. héten is lehet, kivéve ha orvos tiltja, de akkor majd úgy is szól, pl. nyitott méhszáj, rossz helyen tapad stb. Ilyenkor még annyira kis picike, és annyira elvan rejtve, hogy semmi nem árt neki, kivéve ha valami nem stimmel vele mert akkor a természet szelektál, de ez nem azért történik mert te valami rosszat csináltál. Bátran éld tovább az életedet, kerüld az alkoholt, és a fertőző betegségeket (bárányhimlő, kanyaró) lehetőség szerint került a cicákat, és a nyers húst, ne emelj 15kg-nál nehezebb dolgot ha egy mód van rá, de ezeken kívül bátran lehet bármit csinálni. Nekem volt egy vetélésem, első bábám 8. héten elhalt, de a másodikkal semmi baj nem volt, pedig véreztem is vele és még is megmaradt. Voltam a Balatonban, 20. hétig bicikliztem, egész terhesség alatt tornáztam, nem szedtem terhes vitamint, mindent ettem (mézet, diót, májat stb. amit elvileg "tiltott"). Ne aggód végig a terhességedet élvezzed mert nagyon hamar vége lesz. Bátran éld az életed!
2013. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!