Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka akit...

Van itt olyan anyuka akit valamilyen ismerose probalt rabeszelni az abortuszra? Azota milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Nem szulore meg ferjre gondolok, hanem idegenre. Pl szomszed, barat (no), kollega. Jovo honapban megyek vissza dolgozni es egyszeruen rosszul vagyok az egyik kolleganomtol aki irigysegbol mindig az abottusszal jott nekem. Meg a terhesseg es a babaval jaro minden elkepzelheto negativumra felhivta a figyelmem. 7 honapig dolgoztam, addig ezt hallgattam.
2013. dec. 30. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

remélem ennek a kolléganődnek nincs gyereke!


ne törődj vele, hisz írod, hogy rosszindulatból traktált ezekkel.

2013. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De van ket gyereke, csak feltekeny meg irigy volt ram.
2013. dec. 30. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos neki már volt abortusza, azért volt ilyen veled. Ne törődj vele, próbáld meg elkerülni, ne kommunikálj vele. Ha meg jön, akkor mutass neki pár fotót a jól sikerült bébiről, és rázd le. Mérgezzen mást a boldogtalanságával.
2013. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem lennék vele undok, de csak a legszükségesebb ügyekben kommunikálnék vele. Nem kell foglalkozni vele, te boldog vagy, biztos okos és szép a babád, örülj neki, ne hagyd,h mások elrontsák.
2014. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!