Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este szex utan vereztem...

Tegnap este szex utan vereztem ami ma reggelre elmult, mar csak barnas es nagyon keves. Vajon nem artottunk a babanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 hete voltam dokinal aki akkor azt mondta hogy mostmar nagyon ovatosan de szeretkezhetek a parommal. Most vagyok a 15. hetbe es tegnap este egyutt is voltunk de csak ovatosan. Amikor felalltam es kimentem mosakodni,eszrevettem hogy pirosas ver jon belolem,de nem volt annyira sok. Nekem regebben volt ilyen ha elojatek nelkul szexeltunk.

Ugye nem lett baja most a babanak, mitol vereztem?? Nagyon megijedtunk mind a ketten!! Segitsetek kerlek. Elore is koszonom!!


2013. dec. 30. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne itt kérdezősködj, hanem menj orvoshoz!

Mert lehet hogy csak szimplán felsértette a párod a hüvelyed nyálkahártyáját, mert nem voltál eléggé benedvesedve vagy nem voltatok eléggé óvatosak, ez bárkivel megesik, de az is lehet hogy valami bajt jelez!

2013. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az első válaszolónak, irány az orvos!

Ez a kis vérzés bármi lehet, lehet semmi komoly, de nem árt megnézetni. Nem normális a kis vérzés sem ilyenkor, akkor sem ha együtt voltatok (én is szoktam együtt lenni a párommal, de nem volt kis vérzés sose, 16. hétben vagyok)!

2013. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem méhszájsebem van az vérezhet sex után, de biztos mondta volna a dokid ha lenne neked. Terhességkor vérbő odalent minden lehet csak felsértette a hüvelyedet a párod. Ha 1-2 óra múlva elmúlt és csak pecsételő volt szerintem nincsen baj, de az lenne a legjobb ha elmennél a dokihoz egy uh-ra.
2013. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, sajnos csak penteken tudok elmenni a dokihoz.
2014. jan. 2. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!