Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz közérzet sápadság is...

Rossz közérzet sápadság is kísérő tünete a terhességnek?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok és elég rosszul érzem magam...annyira étvâgytalan vagyok hogy alig eszek vamit egèsz nap kb mà 2 hete...biztos ettől is lehetek sàpadt, gyenge...volt igy màs is?
2013. dec. 30. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet, hogy terhesseg okozza, most en is gyengeseget erzek 20 hetesen, lehet hogy inkabb valami virus. En most csak fagyasztott gyumolcsot vagyok kepes enni.
2013. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincsen hányingerem, étvágyam is rendben, de mindenki azt mondja, rossz rám nézni, olyan sápadt vagyok. Pedig jól érzem magam!
2013. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem vagyok egyedül...én magamon is látom...rosszul vagyok egész nap!de a babáért mindent!!!
2013. dec. 30. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!