Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is normális?...

Szerintetek is normális? Nagyon meg vagyok ijedve, orvost? Váltsak?

Figyelt kérdés

feszül, nyilalgt a hasam, furcsa nem is tudom megmagyaràzni mit èrzek a hüvelsembe nèha nem folyamatos ès pàr?màsodpercig tart csak..fàj a medencèm fõleg a lapàtok ès a farok csont feszül.

Sajnos köhögök is ami meg jobban felerøsíti a tüneteket....

Felhívtam az orvosom azt mondta normàlis mosdt vagyok egy nagyobb mèhnövekedèsi szakasznàl, feküdjek szedjem a magnèziumot....amèg nem görcsölök erősen nem vèrzek nincs gond....

Igaz ez? Fèlek nagson hogy baj van, első baba lenne nem tudom mikor mit èrezhetek. Fèlek èpp kinyílikna mèhszàj vagy levàlik a mèhlepèny stb

Most lèptem a 17.hètbe


2013. dec. 31. 04:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, normális is lehet. Feszül tágul változik odabent minden. Bár ilyen korán én nem éreztem ezeket, de mindenki más. Vérzés esetén viszont azonnal orvos/ kórház!

34hkm

2013. dec. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális. Elkezdődött a tested tágulása, felkészülése a várható szülésre. Ahogy a magzat no, ugy a tested is változik az o fejlődési irányába.

Az első lányommal sírtam es nem tudtam labraallni. Mentovel vittek a szülészetre, ahogy kaptam enyhe fajdalomcsillapitot es sok-sok magneziumot.

Egész vegig elkísért a fájdalom es sokszor kesz gyötrelem volt elni.

Most a masodik terhessegemnel odalent fajok, de piszkosul es két pontban csak meghozza. Ahol a baba kijön :)

Első szulesen sürgősségi Császár volt, de nem tartom kizártnak, hogy most termeszetes lesz. Foleg a mostani fajdalompont miatt. Ugyanis az elozonel egyaltalan nem fajt ott.


Egyebkent most is sírógörcsöt kapok, ha ugy mozdulok vagy belemhasit a fájdalom. De kozel sem annyira drasztikus, mint az első terhessegemnel.

2013. dec. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem normális.

Én 17 és 20 hét között rengetegett keményedtem, a dokim nekem is azt mondta, hogy ilyenkor kiemelkedik a méh, és intenzív a növekedés. 20. hét után ez érezhetően nagyon lecsökkent.

Szedd nagy adagban a magnéziumot, igyál sok tiszta vizet, és ha fekszel, az oldaladon aludj, ne a hátadon.

2013. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. dec. 31. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!