Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azokat kérdezném akik a...

Azokat kérdezném akik a második babájukat várják. Többi lent? Valaki járt már így kicsit meg vagyok ijedve?

Figyelt kérdés
Első babámat mikor vártam 12 hetesen éreztem hogy mozog persze nem erősen de tudtam hogy ott van és 16 hetesen már a család is érezte.Most a másodikat várom 17 hetes múltam de csak olyat éreztem eddig mint az elsővel 12 hetesen.Több mint egy hete voltam dokinál de minden rendben van nyugodt babának tűnik.
2013. dec. 19. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma terhesség. Majd őt is érezni fogod, de nem mindegy, hogy hol van a lepény, a baba. Ha nyugis, főképp :)
2013. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit mondott, hol fekszik a méhlepény? Az is lehet az ok.
2013. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első babát 15 hetesen éreztem, másodikat csak 21 hetesen, most a harmadikat szintén 15 hetesen
2013. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a 3. babát éreztem a legkésőbb, elsőt 16 hetesen 2. 14 hetesen már annyira vártam a 12-13 héttől a 3-at de csak 17 hetesen lehetett érezgetni, most viszont annyira belehúzott, hogy 18 hetesen már kívülről is látszik :) ja és mind a 3X elöl fekvő méhlepény, ugyan annyi a testsúlyom...szóval mindegyik más és más :)
2013. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mellső falon helyezkedik el de a hátsó falon is szóval az egyik papíromon ez van a másikon meg az :) de köszönöm a megnyugtató válaszokat
2013. dec. 19. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont most néztem a papíromat én is, eddig mellső fali lepényt írtak most meg hátsó fait, nem tudom, hogy vándorolhat-e ennyit a lepény (utolsó voltam)
2013. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!