Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik sokat híztatok...

Kismamák akik sokat híztatok titeket is idegesítenek a +kilók?

Figyelt kérdés
+16-17kg-nál járok 32-33 hetesen és már nagyon idegesít..undorodom magamtól :( nagyon vizesedem is,szóval úgy nézek ki mint egy anyamalac. Mással is van ez így?
2013. dec. 31. 17:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nálam is már az első három hónapban látszott, hogy sok lesz, így rengeteg sétával sikerült kordában tartani.
2013. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia sorstárs! hasonló kilókkal vagyok én is vizesedés miatt javarészt. 34 hetes vagyok, de már bele is törődtem az egészbe, Egy időben jobban zavart, de már úgy vagyok vele, hogy nekem ezt dobta a gép, és lesz ez még így se :D a baba után majd minden a helyére áll idővel. szóval fel a fejjel :)
2013. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
én még csak 13 hetes vagyok de már 5 kilót híztam. A védőnő szerint az alkatomhoz képest 12 kg hízás lenne a reális. De megnyugtatott, hogy a felszedett kilóknak általában csak a 15%-20% a ami tényleges hízás, a többi a méh, a magzat, a magzatvíz stb. súlya. Úgyhogy én emiatt nem aggódom egyenlőre, bízom abban hogy "csak" 4 kg körül kell majd leadnom a szülés után. A baba mellett az könnyen megy, a sógornőmnek 2 hónap alatt lement a plusz 3-4 kg pedig "csak" normális kismama életet élt:)
2013. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szia! 38hetes vagyok és 17 kg-t híztam eddig. Az orvosom végig piszkált a súlyom miatt, én pedig talán karácsonykor ettem egy szem sütit, este max egy joghurt, semmi cukros, kenyér csak reggel és száműztem a lisztet is...szóval nem értem. Nem lettem cukorbeteg, és azon gondolkodom, ha nem dietaztam volna most lenne rajtam +30 kg? Olyan lettem igy is mint egy elefánt.
2013. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én 18 kilót híztam, nem idegesített, a 32-ik héten feljött 5kiló víz! Szülés után pár héttel már annyi kiló voltam mint terhesség előtt, én nem híztam csak hasra!
2013. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a vizesedes a jobbik eset.

Marmint az pikk-pakk lemegy szules utan.Nem?


En hopnap toltom a 37. hetet,12 kg korul van rajtam,de ami nem a magzatviz es a baba,az bizony mind zsir.

A combom is ketszer akkora,mint a terhesseg elott,a fenekemrol nem is beszelve.

De engem sem erdekel.

Ha igazan zavar,ugyis tenni fogok azert,hogy visszanyerjem az alakom,amennyire lehet.

A csikoktol jobban felek.

A fenekemen mar amugy is voltak,de most lett a csipomon harom eleg durva. Szerencsere a hasamon nincs.

Remelem igy is marad,mert azzal aztan nem tudnek mit kezdeni szules utan sem.

2013. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

"A combom is ketszer akkora,mint a terhesseg elott,a fenekemrol nem is beszelve.

De engem sem erdekel."


Higgyétek el, a férjeiteket érdekli!

2013. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

ó Te nagyokos utolsó! képzeld engem jobban idegesít ,mint a férjemet..

az én férjem csak azt szeretné,hogy ezzel a vizesedéssel és magas vérnyomással kihúzzam legalább még pár hétig és egészséges kislánya szülessen. Tudom,hogy sok amit híztam,de nem azért híztam ennyit,mert reggeltől estélig zabálok!

2013. dec. 31. 19:44
 9/19 anonim ***** válasza:
szerintem is érdekli a férjeinket...a férjem ölébe ültem és felordított, hogy eltörik a lába... :(
2013. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Ezek szerint akkor az utanam valaszolo parjanal klasszisokkal jobb az enyem.

Nem erdekli.

Gyerekunk lesz,ez a legfontosabb.

Majd szules utan leadom es a parom is segiteni fog.


Nalunk ebbol nincs gond.

2013. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!