Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23+3 terhes vagyok és 2 napja...

Harmath Vivien92 kérdése:

23+3 terhes vagyok és 2 napja ha megyek sokat jobb oldalon szúr alul hasam mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! nekem is volt ijen mondtam a védönőnek azt mondta valami ideget nyom a baba de ha folyamatossan szúr akkor doki! nekem elmult de azért emlitettem a dokinak ö is azt mondta. viszont elözö nap én is megkérdeztem ezt itt és mindenki lehordot hogy honnan tudják ezt és mért nem megyek orvoshoz! szerintem meny dokihoz inkább nehogy baj legyen!
2014. jan. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod nem mindig szúr és ha ledőlök vagy leülök jobb lesz ha nem múlik elmegyek doki :D:D
2014. jan. 3. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen szurkálódások már kb 18. hét óta vannak/voltak. Doki szerint, ahogy a méh növekszik, és közben még igénybevételnek is ki van téve(gyors, vagy hosszú távú gyaloglás), hajlamos húzódni,szúrni. Nekem a combomba is kisugárzott néha.
2014. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. jan. 5. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!