Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok.2 napja...

6 hetes terhes vagyok.2 napja fáj a jobb petefészkem körül. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem egyfolytában, néhány órára abbahagyja. Ittam magnéziumot de az nem segített. Mit tehetek még ellene?
2013. ápr. 28. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyire korai terhességben még bármit jelenthet, rosszat jót egyaránt. De nagy eséllyel nincs baj, nekem is voltak olyan görcseim, hogy azt hittem helyben elvetélek, de nem történt semmi. Nekem szokott segíteni ha lefekszek, vagy ha kicsit megnyomkodom, megsimogatom. Szedek én is magnéziumot a görcsök miatt, de legalább 3-4 nap használat után kezdtem érezni a hatását. 3x1 Magnerot szedek, de ezt orvosi utasításra. Ha majd mész 6 hetes UH-ra akkor szólja dokinak és majd javasol valamit.
2013. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ilyenkor annyira fáj, hogy alapból csak fekve tudok maradni. A magnerotot recept nélkül is meg vehetem?
2013. ápr. 28. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen igen persze. Én magneB6 kezdtem, de az semmit nem ért. Ez elég drága, de nekem ez vált be, de azért mondom, hogy dokit kellene megkérdezni, mert lehet valami okozza a fájdalmat, és akkor azt kezelni kell.
2013. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm.
2013. ápr. 29. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!