Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha én eszek valamit akkor...

Ha én eszek valamit akkor annak az íze mennyi idővel evés után érződik a magzatvízben? És ha a bébi evés után rugdalózik, akkor izlett neki amit ettünk, vagy tiltakozik?

Figyelt kérdés
Azt sejtem, hogy nem ugyanolyan lesz a magzatvíz íze, mint annak amit én ettem, de befolyásolja. Legalább is a neten ezt írják mindenhol.
2009. febr. 25. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szeintem amint megemésztetted. mert ugye a kaja a belekből szivódik fel és kerül a vérkeringésbe, aztán pedig a magzatvízbe. Én soha nem tudtam eldönteni mikor mit gondol a babám, állandóan rúgdosott! :)))))))))))
2009. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Érdekes. Még nem is hallottam róla. Megint tanultam valmai újat:) Szerintem akkor, mikor már megemésztetted, és felszívódott a szervezetedben, de ez csak tipp.:)

Nekem máshogy rugdalózik, mikor valami ízlik neki, és máshogy ha valami nem jó. Általában ha erőset eszem (ami elég ritka), akkor nagyokat rúg a hólyagomba, mintha csak tudná, hogy az nekem nem jó. Mikor pl csokit, akkor meg mindenfelé rugdalózik, mint ahogy normál esetben:)

Boldog Baba várást!

25 hetes kismami

2009. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közvetlen evés után azért rugdalóznak, mert beindul az emésztésünk és a zajra felébrednek. Lehetséges, hogy a szerveink mozgása őket is "rugdossa" ilyenkor. Ők csak vissza rugnak.
2009. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!