Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "11. héten" ultrahangon semmi...

"11. héten" ultrahangon semmi nem látható, menstruáció rendesen megjött az esemény óta 2x. Akkor minden oké, tuti nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
semmi tünet, negatív tesztek

2014. jan. 3. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Honnan gondoltad, hogy terhes vagy? Mert nem igazán értem, hogy ha negatívak a tesztek, menstruálsz és uh-n sem látszik semmi, akkor miért gondolod, hogy esetleg terhes lehetsz.
2014. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dobrai Eniko válasza:
anyukádék tudják!!Am szerintem biztos nem vagy terhes 11. hét ilyenkor már van belőle valami és a menses is megjön 100% hogy nem bagy terhes!!:)))
2014. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Negatív teszttel, menstruációkkal terhesség miatt járkálsz uh-ra? Mégis mennyi idős vagy?
2014. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért lennél terhes?
2014. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már csak az hiányzik, hogy közöld : "Ja és am fiú vagyok!" -.-"
2014. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem poénos. Kórházban az ultrahangra várakoztam és szóba elegyedtem egy nővel. Megkérdeztem, hány hetes, mire ő közölte, hogy már sokadik hétben járhat, de akárhányszor jön ultrahangra mindig megnézik majd elzavarják, hogy nem terhes, de ő retteg attól, hogy mégis az. Ezt véli úgy, hogy rendesen menstruál és semmi tünete nincsen. Nem akartam mondani neki, hogy nődoki helyett egy pszichiáterhez kéne menni. Kedves kérdező! Ha Te is hasonló miatt szenvedsz, keress fel egy szakértőt!...
2014. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már a kérdést sem értem!

Ha nem vagy terhes,mit számolgatod a heteket?

Negatív tesztek?

Menstruálsz is, minek jársz uh-ra?


Ha nem akarsz terhes lenni, védekezz! Lehetőleg kézzel- lábbal! :-) akkor legalább nem paráznál!

2014. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Bocsi, hogy ide írok, de akkor tuti nincs terhesseg? Mert nekem is ez a félelmem. Légyszi ne nézzetek hülyének, de hihetetlenül be vagyok parazva, úgyhogy én megértem a kerdezot..mi a barátommal meg nem is fekudtunk le. Csak osszeert a nemi szervunk..és annyira be voltam parazva, 2szer voltam ultrahangon, és semmi. Azóta már 3x megjött, és több tesztem is negatív. Valamiért mégsem tudok megnyugodni...
2014. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves 8! Ha ennyire félsz, mikor még nem is feküdtetek le, akkor talán keress más elfoglaltságot, mert éretlen vagy hozzá. Mennyi idős vagy?
2014. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
21 éves vagyok.
2014. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!