Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hetben jarok es beaztunk...

36. hetben jarok es beaztunk es mivel ferjem dolgozik csak egyedul pakolok cipekedek a butorokkal, artottam a babamnak?

Figyelt kérdés
felkellett tekernem a szonyeget,fotelt tolni kicsit emelni,asztalt amelni.egyedul vagyunk 3 eves fiammal es hat o akar segiteni csak meg nem tud.
2014. jan. 4. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyit csinálsz, amennyit a szervezeted is bír, akkor nem lesz gond.

Ha úgy érzed, hogy elfáradtál és már nem megy az utolsó 1 doboz felemelése, akkor pihenj picit.


Én 38 hetesen még költöztem, pakoltam ezerrel és festettem a lakást, stb.

40+5 napra született a lányunk császárral.

2014. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan! Ha már úgy érzed sok, akkor hagyd... inkább mint hogy bajotok legyen. Túl nehezet ne emelj.
2014. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem lesz semmi baja. Én 38 hetesen lakástfelujitást végeztem.
2014. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ennyit nyugodtan lehet. én minden nap megcsinálom ezeket a porszívózás miatt:) a 41. héten vagyok
2014. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pihenj közben, amikor szükségét érzed. Én is elég sokat cipekedtem, pakoltam, lakást újítottunk, és én végül a 36. héten szültem. Nem biztos hogy emiatt, de lehet.
2014. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ártottál. Csak arra figyelj, hogy ilyenkor már könnyen fárad az ember lánya, ha szükségét érzed, inkább azonnal ülj le, pihenj. Ha emelgetned kell dolgokat, próbáld meg több részletben és ne hirtelen, ne hasból.

Nincs egy szomszéd, barátnő, aki segítene? Ha tudod, akkor inkább csak tologasd a bútorokat úgy, hogy rongyot teszel a lábak alá.

Ne felejts el enni, bőségesen inni a nagy pakolásban, nehogy szédülni kezdj és ebből legyen baj.

2014. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!