Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztetek valami változást...

Éreztetek valami változást azután, hogy a pici befordult a szülőcsatornába? (35. hét)

Figyelt kérdés

Az érdekelne a legjobban, hogy a pici mozgásában ez mennyire vehető észre?

Aktívabb lesz, vagy lustább?

És erőteljesebben érezhetőek-e a mozdulatai, vagy nem?

Én 35 hetes vagyok, de még nem tudom, hogy befordult-e már vagy sem, de néhány napja legjobban a jobb oldalamnál érzem a picit mozogni és eléggé erőteljesen és gyakran.

Előtte sosem csinált ilyet.

Ez jelenthet valamit?



2014. jan. 5. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

37+3 hetes kismama vagyok, és nekem fogalmam sincs, hogy mikor fordult be a babám.

Semmi változást nem éreztem, sem a mozgásában, sem az aktivításában. Ha a doki nem mondja, akkor nem is tudom, hogy befordult. Szokták mondani azt is, hogy lejjebb ereszkedik a has, de én ezt sem vettem észre.


Az utóbbi 1-2 napban érzem nagyon lent, a szeméremdomb környékén a kis fejét, de ez nálunk már normális, mert az utolsó ctg 3 napja már 80-100-as jóslókat mért, így bármelyik pillanatban beindulhat a szülés.

2014. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!