Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó hányinber normális?

Állandó hányinber normális?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 7 hetes és már 4. hét betöltése előtt hányingerem volt. Hamar állandóvá vált. Nem túl erős hányinger, de azért az egész napon át tartó hányinger már kissé zavar. Tudok enni, sőt, amíg eszem, iszom, addig nincs hányinger, de azonnal visszatér, ha befejezem.
2014. jan. 6. 00:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Normális :) Nekem a 14. hétig tartott, egész napos hányingerem volt addig. Eleinte én nem is bírtam enni, aztán csak bizonyos ételeket, és nálam is az vált be, hogy kb 2 óránként ettem egy keveset, akkor elviselehetőbb volt a dolog. Hányni kb 3x hánytam csak, főleg akkor, amikor már valami jól esett volna és többet ettem belőle, nah, az ki is jött. Nem is volt gondom a hízással, mindössze 3 kg-mal voltam több a végén, mint mielőtt teherbe estem :)


Szóval kitartás, egyes vélemények szerint, ha rosszul van a kismama, akkor biztosan minden rendben működik odabenn :) Ennek persze nem tudom mi a valóság alapja :)

2014. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!