Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó rosszullét és hányás,...

Állandó rosszullét és hányás, meddig tart még? Utalhat a baba nemére?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat hányok es rosszul vagyok , most 12 hetes vagyok, meddig fog még tartani ez kb ? És azt mondják sokat h a kisfiú kinoz meg ennyire , igaz ez? Utalhat a baba nemére a sok hányás ?
2014. jan. 6. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

A rosszullét akár az egész terhességedet végig kísérheti, nincs olyan, hogy eddig vagy addig kell tartania. Kinél meddig. És semmi köze a rosszulléteknek a baba neméhez.

Engem az egész terhességem alatt végig kísért a rosszullét, voltak időszakok, amikor nem volt, aztán újra visszajött. De én még a végén is simán végighánytam éjszakákat. Vagy voltam rosszul napközben. Egyébként fiam lett. De mondom, semmi köze hozzá egyébként.

2014. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Változó valakinek a terheség végéig is eltarthat.

Valakinek mint pl nekem kis fiammal, 18 hétig tartott és utána elmúlt és párszor vissza jött még 1-2 napokra .


Kislányommal max 2-3 hétig voltam rosszul.

De hallotam már hogy kislányal voltak nagyon rosszul és kis fiúval szóval nemre nem utalhat.


2 gyermekes anyuka

2014. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ucsó voltam De hallotam már hogy kislányal voltak nagyon rosszul és kis fiúval nem szóval nem utalhat nemre :).
2014. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, kislányt vártam és a 18. héttől szűnt meg a hányinger és rosszullét.
2014. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

18. hétig voltam borzasztóan rosszul, lány lett. Anyum kórházban feküdt mindkét lányával és az egy szem fiával is vészes hányás miatt a 14. hétig. Utána is hányt, egészen a 38. hétig, csak már nem annyit.


Semmire nem utal egyébként, egyfajta "túlérzékenység" a hormonális változásokra.

2014. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2kislanyom van az 1vel 6-8hetig voltam rosszul a 2dikkal egy percet sem! Nemre nem hinnem h utalhat!
2014. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a második lányommal az 5.-től a 13. hétig egész nap csak aludtam és hánytam. Néha még éjjel is fel kellett kelnem hányni. Aztán egy hét alatt elmúlt. Az első lánnyal csak kicsit émelyegtem, a fiammal meg napközben jól voltam, délután hánytam.
2014. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kislányommal kb. a 9-10. hétig voltam rosszul. Hányni egyszer sem hánytam. Most várom a második babát 9 hetes vagyok, a nemét természetesen még nem tudom. :) Eddig kb. egy hétig voltam rosszul reggelente.Most elmúlt és hányni még eddig nem hánytam. Szerintem a nem és a rosszullétek nem függnek össze..
2014. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!