Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó vagy rossz ez az AFP eredmény?

Jó vagy rossz ez az AFP eredmény?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem egyértelmű számomra, van-e eltérés az eredményemben vagy sem. Segítenétek? Azt írja a lelet, hogy az AFP-re vonatkozó MOM 1,39. A súllyal korrigált AFP 50,31 ng/mL. Ugye nincs gond?

2014. jan. 6. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó.
2014. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor mész legközelebb orvoshoz? Mutasd meg neki, és ő eldönti. Fura, hogy az AFP-nél sok helyen teljesen más értéket tartanak jónak. Nekem alacsony volt, voltam genetikai tanácsadáson és ott beszélgettünk a kismamákkal. Van akit sokkal magasabb értékkel is elküldtek, mint az enyém.
2014. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan kismamát, akinek az orvosa már meg sem nézi az AFP eredményét, annyira elavul teszt. Egyébként úgy tudom, 0,7 és 2,5 MoM között jó az eredmény.
2014. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyjából megnyugodtam.


#2, Neked mennyi volt az értéked? Csütörtökön mutatom meg az orvosomnak az eredményt.

2014. jan. 6. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!