Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja állandóan fáj a...

3 napja állandóan fáj a fejem, eddig 2 Panadolt mertem bevenni, de már nem merek többet. Mennyi gyógyszert lehet bevenni? Mitől lehet ez, soha nem voltam fejfájós?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
iszol elég folyadékot??? az is okozhat fejfájáts..na meg ez a fránya hidegfront is
2008. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kismamaként érzékenyebb vagy a frontokra!! Azért fáj a fejed mert két napja hideg front van.Szerintem próbálj hideg vizes borogatást.Én egy törölközöbe szoktam csavarni fagyasztott jégakkut és avval borogatok.Nekem ideiglenesen szokott használni! minden jót! 23 hetes kismama
2008. júl. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Tegnap direkt számoltam több mint 2 litert ittam, úgyhogy attól szerintem nem lehet. Hétfőn voltam fogorvosnál,kaptam injekciót és azóta van ez, még hánytam is, a hideg is rázott.Nagyon rossz, pedig megpróbálok tűrni sokat a babó miatt!

2008. júl. 16. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítót nyugodtan szedhetsz,annyit amennyi segít elmulasztani a fejfájást!
2008. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!