Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Figyelt kérdés

[link]



32 naposak a ciklusai, bár a múltkor valami miatt 35-re nyúlt. Vettem ovu tesztet, tegnap volt a 16. napom, azt írták benne, hogy akkor kezdjem a tesztelést. A ciklus.hu

szerint holnap lenne pé-m. Ezek a tesztek szerintem tök egyformák. Nem kellene erősödnie vagy halványodnia? Biztos, hogy ovu előtt állok és nem után?

A hőmet csak néhány napja kezdtem mérni, de stagnál. Ovus görcseim 2-ától vannak elég gyakran. Tojcsi nyák már 3 napja nincs, előtte volt.



2014. jan. 6. 21:15
 201/202 anonim ***** válasza:

Szia! Huu ezer eve nem jarzam erre! Nagyon gratulalok! Mi mar 5 honaposak leszunk 10.-en . Oriasi a nagyfiu 9kg. Van mar 2 fogacskank is. :)

Alex a fiam neve.


Elakadt a szulosatornaban vakumozni kellett. De megerte :)


mikor mesz orvoshoz?

2015. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/202 A kérdező kommentje:

Holnaphoz egy hétre megyek majd, remélem, minden rendben lesz és bizakodok, hogy látni fogom a kis szívverését is!

Bennem van a frász amúgy, mert szinte semmi tünetem nincs a mellfeszülésen és a fáradtságon kívül. De nem festem az ördögöt a falra.

5 hónapos...De fura, hogy így repül az idő. Az én nagy fiamnak is ekkortájt jött ki az első két fogacskája.

Jó babázást, nyugodt estéket és minden jót kívánok Nektek! :)

2015. márc. 1. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!