Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Figyelt kérdés

[link]



32 naposak a ciklusai, bár a múltkor valami miatt 35-re nyúlt. Vettem ovu tesztet, tegnap volt a 16. napom, azt írták benne, hogy akkor kezdjem a tesztelést. A ciklus.hu

szerint holnap lenne pé-m. Ezek a tesztek szerintem tök egyformák. Nem kellene erősödnie vagy halványodnia? Biztos, hogy ovu előtt állok és nem után?

A hőmet csak néhány napja kezdtem mérni, de stagnál. Ovus görcseim 2-ától vannak elég gyakran. Tojcsi nyák már 3 napja nincs, előtte volt.



2014. jan. 6. 21:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/202 A kérdező kommentje:
16. napon készült az első fél3kor, a második ma fél3kor, a harmadik csak kíváncsiságból egy fél órája. Én semmi különbséget nem látok...
2014. jan. 6. 21:17
 2/202 anonim ***** válasza:
26%
Ha ovu után állnál akkor negatív lenne, legalább is nálam így volt! Másnál sajnos nem tudom :) Deee ha babcit szeretnél, gondolom ezért is tesztelsz, akkor hajráááá!!!! :D Jah, és megint csak magamból indulok ki, mielőtt bárki belém köt, tojcsis nyák, és elég erős fájdalmaim vannak ovukor (mensikor semmi ezért össze se tudnám keverni) , amint ezek elmúlnak nekem akkor volt tűszőrepedésem nem akkor amikor ezeket éreztem és nem előtte.
2014. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/202 A kérdező kommentje:
Na én pont erre gondoltam!!! Ezért kérdeztem már más kérdésben is, hogy ha túl lennék az ovun, akkor full negatív lenne, tehát már másnap pl csak 1 csík lenne? Mert én is úgy érzem, 4-én már volt ovum, mert iszonyat görcsöltem 2 napja, bő tojcsi nyákom volt és érzékeny volt a mellem. Most meg semmi...
2014. jan. 6. 21:20
 4/202 A kérdező kommentje:
Csak a hőm nem erősít meg ebben a gondolatomban :(Az 36,5.
2014. jan. 6. 21:22
 5/202 anonim ***** válasza:
Ezek még negatîvok! Itt a szombati ovutesztem. Akkor lesz pozi, ha erősebb a t zónàban. Szerintem holnap lesz pozi Neked,mert erősödni làtszik.
2014. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/202 anonim ***** válasza:
[link] lemaradt a kep
2014. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/202 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy negatívok, sajnos... De kedves utolsó, Te azt látod, hogy erősödik? Én nem látom :( De nagyon jó lenne! ;)
2014. jan. 6. 21:29
 8/202 anonim ***** válasza:
A hőd még akár reggelre is feljebb mehet :) az ovu teszten viszont én sem tudom, h mikor erős vagy erősebb.Nekem egyszer sem volt ilyen, már mint midig halványabb volt mint a kontroll csík :)
2014. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/202 anonim ***** válasza:
Énis megérzem az ovut. Nálam így volt: November 19-én jött meg utoljára. 29.-étől tojcsis folyásom volt, majd december 1-jén este együtt voltunk, másnap délelőtt éreztem ovus fájdalmat, 13 órakor csináltam tesztet, pozi lett, majd délután és este még egyet-egyet és mind a kettő negatív lett (azért csináltam még két tesztet, mert amit először csináltam, halvány volt, mind a két csík egyforma halvány volt. Nem nagyon halvány, de azért a kontrol csík erősebb szokott lenni. )A pozi teszt napjától számítva 7. nap megint fájtam és 11. napra a pozi ovu teszt után pozitívat teszteltem a nemvárt előtt 2 nappal (26 napos ciklus) Szóval tutkeráj akkor volt ovum. És én utána még 3 napig csináltam ovu tesztet és folyamatosan halványodott a 2. csík, de ott volt. Így akkor én is bekavarodtam, hogy akkor most mi van, mert azt hittem, hogy egyből el kell tűnnie a 2. csíknak, de nem.
2014. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/202 anonim ***** válasza:
A 2 csík szinte mindig ott van (nekem soha nem volt 1 csíkos tesztem) mert LH hormon mindig van a szervezetben, csak a mennyisége változik.
2014. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!