Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hamarosan szülő kismamák, ti...

Hamarosan szülő kismamák, ti is tapasztaljátok a lenti tüneteket? Ez már tágulási fájdalom lenne?

Figyelt kérdés
Borzasztóan fáj a belső combom, és az alhasam is - ez folyamatos, alig tudok menni, mint egy öregasszony... Mellette jelentkezik egy-egy jóslófájás, hol gyakrabban, hol sűrűbben, de nem rendeződnek szabályos időközökbe. Ezen kívül gyakrabban járok mosdóba, és erősebb folyásom is van. 38+6 napos vagyok, tehát időben benne, ráadásul nem is az első szülésem lenne, de a fiam úgy jött, mint a gyorsvonat, semmivel össze nem téveszthetően, most meg eléggé el vagyok bizonytalanodva...más is van így?
2014. jan. 7. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Detto ugyanebben a helyzetben vagyok, mi most megyünk be a kórházba!

2014. jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor drukkolok! :) Én még nem akarok elindulni, mindenképpen megvárom, hogy szabályos fájásaim legyenek, biztos, ami biztos alapon:)
2014. jan. 7. 08:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mindig szabályossal indul. Ha a fájások egyre erősebbek vagy egyre hosszabbak, szerintem menj be. Én max. egy napot jósolok neked.
2014. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mintha rólam írnál. :) 38. hetet kezdem ma.

Az első fiam 38+3-nál született, magzatvíz elfolyással kezdődött. Bár, mielőtt elfolyt a víz, nagyjából ugyanezek a tüneteim voltak, főleg a derékfájásra emlékszem.

Ma nem aggódom ezen, mert itthon van a férjem, délutánra pedig időpontom a dokihoz. :)

2014. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rendezetlen fájással indultunk a kórházba, ha még vártam volna akkor útközben szülök meg. Amikor rendeződtek a fájásaim rá 1,5 órára megszületett a babám.
2014. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát, beszéltem végül is az orvosommal , ő azt tanácsolta, hogy rendszeres fájásokkal menjünk csak be, de ha nagyon bizonytalan vagyok, megnéz szívesen. Úgy döntöttem még mindig várok, egyrészt nem szabályosak és erősnek sem érzem őket (mármint a fájásokat, hacsak nem jóslók). Majd írom a folytatást, hátha kíváncsi rá valaki:)
2014. jan. 7. 13:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,kíváncsi vagyok rá,mi lesz veletek a napokban!!!34+1 hetes kismama.
2014. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, csak 3 hete... :) c2222, és még mindig egyben vagyunk. 38hkm
2014. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, valaki olvassa-e még ezt a kérdést, de én megszültem aznap! 3 órára értünk be - fájás semmi, és 18.20-ra kész is voltunk! 17.15-kor repesztett burkot a doki, utána kezdődött a "tánc". Előtte csak comb és derékfájás, fájásokat szinte nem is éreztem.
2014. jan. 14. 13:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Gondolom, az utolsó óra akkor elég intenzív volt.
2014. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!