Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem engedi? Nem neki fájna.

Miért nem engedi? Nem neki fájna.

Figyelt kérdés

Anyám nem engedi, h még egy lyuk legyen a fülembe... Ordítozott velem, hogy nem lehet 2, amikor ezzel az 1gyel is baj van.

A baja az, hogy pici volt a lyuk, és vastag szárú fülbevalót raktam bele, ezért néha bedagadt és sebes lett. De mostmá semmi baja.. Szóval?



2013. febr. 21. 19:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
13.
2013. febr. 21. 21:03
 3/29 anonim ***** válasza:
50%
Akkor nem is csodálom, már ne haragudj. Nem elég az 1-1 lyuk?
2013. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
30%

nem nem elég 1-1 lyuk:DD nekem sem elég, egyszerűen mert tetszik ha több van.most 2-2 van,de többet szeretnék.

nem értem anyukádat,ha rendesen fertőtleníted majd és normális fülbevalót rakatsz bele nem fogsz belehalni. lehet hogy nagyon félt téged, és jobban szeretné ha burokban nőnél fel,sok ilyen szülő van..

2013. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
30%
Jó hogy már nem tetoválás, meg piercing tokától bokáig...nem fog attól burokban felnőni, ha 18 éves koráig nem lesz nyolcezer plusz luka.
2013. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Igazából olyat szerettem volna, hogy 2 lyuk kell hozzá, és a fülcimpámon belül átmegy valami rúd. És kívül meg golyó tartja. Gondoltam, hogy ha nem engedi, akkor csak sima fülbevaló, de nem engedi...
2013. febr. 22. 06:50
 7/29 A kérdező kommentje:

Jah, és most olyan van, ami olyan mint egy fültágító, és neki nem tetszik. Azt akarja, hogy ilyen nagyon csajos masnis, rózsaszín cuccokat hordjak.... :D

A legjobb: nem engedi, hogy még egy ilyen fülbevalót vegyek -.-" xD

2013. febr. 22. 06:54
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Szia!! én is 13 éves vagyok és a 2 fülembe összesen 6 lyuk van :) és először nekem sem akarta engedni anyum de megbeszéltem vele és a 6. lyuk porcban van :) egyébként a porcban sem fáj jobban mint cimpában (nekem legalábbis nem fájt) és azt a piercinget amilyet te szeretnél azt industrial-nak hívják de javíts ki ha mégsem XD szóval szerintem ülj le anyuddal és beszéljétek meg !
2013. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Juj de jó neked :) majd 1-2 év múlva újra megpróbálom... :/
2013. febr. 22. 14:30
 10/29 anonim válasza:
55%
Lányok, 10 év múlva nagyon fogjátok bánni....
2013. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!