Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami praktikátok arra,...

Van valami praktikátok arra, hogy ne csússzon le rólam a terhesnadrág?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy viccesen hangzik a kérdés és nem tudom, hogy más is ezzel küzd vagy csak én vagyok ennyire amorf?

Se a hagyományos(két oldal állítható szélességű)farmer, se a mostanság kapható pamut betétes nadrág nem marad meg a hasamon pár méter megtétele után. Próbáltam már kötőt, gumit fűzni a tetejükbe. Ha elég szoros valóban nem esik le, de akkor szorítja a hasam. Most ott tartok, hogy marha bénán nézek ki, mást se csinálok csak húzgálom vissza az utcán a gatyát.:) Sőt a kismama melegítőnadrágom is pont ilyen. A párom azt mondta, nem bírja tovább, vesz nekem egy nadrágtartót! :)

Elég nagy már a hasam, pedig csak most kezdtem a 7. hónapot


2009. nov. 30. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nadrágtartó vagy kertésznadrág. Nekem a végén farmer kertészgatyáim voltak, azzal nincs gond.
2009. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezzel szenvedtem a legtöbbet.

Nekem olyan volt ami pamut betétes farmer, és volt neki övtartója, abba fűztem madzagot majd a pamut részt visszahajtottam.

Akkora hasam volt 55 kilómhoz képest, hogy mindenki azt hitte ikreket várok. :)

4450 g-os kisfiúcska lett.

2009. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A nadrágtartó remek ötlet. :-) Lehet, hogy kipróbálom, mert én is húzogatom magamon a nadrágot. A hagyományos nadrágjaimat mind kinőttem, a kismamanadrágba azonban még nem nőtt bele a pocakom.


20h

2009. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
jajj, azt hittem már én voltam csak ilyen kis béna, hogy nagy örömmel felvett kismamanacimat állandóan húzkodtam felfelé, ahogy egyre nagyobb lett a pocim:) Én is húzentróglival próbáltam, de a kertésznaci még jobb választás!!
2009. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy ez csak az én problémám. Én nem vettem nadrágokat, egy-két régi nadrágom alakítottuk át, fürdőruha anyagot vartunk az elejébe, így viszonylag fenn marad. Anyukám vett egy kismama farmert, sehogy nem állt, hátul olyan magas volt a dereka, hogy két lépés után az ülepe majd a térdemnél volt. Ezek után úgy döntöttem, hogy nem adok ki pénzt ilyen nadrágokra, úgyis keveset megyek el itthonról, van 2 nadrágom, szerintem elég lesz a végéig.

30 hetes

2009. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem...":) Duci vagyok, még a hasam nem is látszik. A 46-os nadrágot nem tudom begombolni, már a 12. héttől, de a kismama nadrág nem áll jól. 19 hetes vagyok. Amikor hidegebb van ráhúzok egy derékmelegítőt, és azt 2-3 naponta mosom, hogy a rugalmassága helyreálljon. Lehet, hogy nekem is nadrágtartóhoz, vagy kertésznadrághoz kell folyamodni? Ezek szerint nagyobb pocakon se áll meg a kismama naci?
2009. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én még egy bandázst szoktam ráhúzni (direkt kisebbet vettem mint ami kéne). Az még külön jól is fűti a derekamat. És nem kell öv meg nadrágtartó. Az nem csúszkál sehova.

2009. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, megnyugodtam hogy nem csak én vagyok ezzel a gonddal!:)

Kertésznacit már nem veszek, de a nadrágtartót tényleg kipróbálom.

A bandázs eszembe sem jutott, pedig van kettő is. Szinte soha nem hortam, azért vettem, hogy az épp kinőtt nadrágomat még tudjam hordani.

Mindenkinek boldog babavárást és babázást kívánok!

2009. nov. 30. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is nadrágtartóm van. Szeretem
2009. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rólam is minden lecsúszik,én is bandázzsal tartom magamon őket!Mert én a közepén sokat híztam,dea 30.héttől szinte semmit,és emiatt nagyok rám a nacik!Most a pocimra már jók,de a csípőmön combomon bő,ezért is lecsúszik!De nekem a bandázs tök jó!

39+1 km

2009. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!