Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fordult már elő ilyen mással...

Fordult már elő ilyen mással is korai terhességnél?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 7+1 hetes. Már 3+3 hetesen kimutattam egy erős pozitív teszttel a terhességet, amin nagyon meglepődtem (11 nappal a megtermékenyítés után. Csak egyszer voltunk együtt a hónapban) és már akkor elkezdődött a hányinger. 4 hetesen már nagyon fájt a mellem és a hányinger csak fokozódott (hányni nem hányok, nagyon nehezen tudok csak) Minden nap egész nap hányingerem van. De ma nem csak hányingerem volt. Ma már nem is tudtam egyébként enni se pár falaton kívűl, de innom is nehéz, és ma már minden szagtól rosszul voltam. Majdnem haza is kéredzkedtem a munkából, mert nagyon megijedtem. Egyszer csak olyan álmosság tört rám, hogy nem tudtam csak résnyire nyitvatartani a szemem és álltó helyemben meg-meg hunytam. Próbáltam felrázni magam, sétálni kezdtem. És sétálás közben is összerogytam majdnem, meghunytam sétálás közben. Ettől nagyon megijedtem. Fél órát tartott ez, aztán elillant, mintha nem is lett volna. Persze most is épp álmos vagyok, de ha most alszok, éjfélig nem fogok aludni utána. Lehet, hogy csak nem aludtam ki magam? Másnál is volt ilyen? Nyugtassatok meg, hogy néha ez előfordul.
2014. jan. 7. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha? :D Rendezkedj be arra,hogy ez akár a második vagy harmadik trimeszterig is eltarthat,bár nálam még most sem múlt el és beléptem az utolsó etapba.Szóval szokj hozzá,hogy akármennyit alszol,egész nap álmos vagy. :)
2014. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2. terhességem, de lányommal nem volt semmi, egy álom volt:D Most lehet bepótolok mindent:S

Értem én, hogy álmosság előfordulhat, de nem durva, hogy mentemben majdnem elaludtam? Vagy ez is normális?

2014. jan. 7. 17:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként gratulálok ...főleg ahhoz, hogy már majdnem végeztél az összes tünettel:D Gyors és könnyű szülést kívánok!
2014. jan. 7. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi :) Durván hangzik,amit leírtál,de nem kóros.Olyan hirtelen tör az emberre az álmosság,hogy szinte észre sem veszi.Borultam már rá a munkahelyemen az asztalra és aludtam el pillanatokra beszélgetés közben.Ez ilyen :)
2014. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megnyugtató, hogy mással is előfordult már hasonló. Megnyugtattál. De ugye nem túl sűrűn fordult elő ilyesmi veled?
2014. jan. 7. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj lanyok...Olyan jot nevettem rajtatok! :)))

En anno a kisebbik fiammal voltam ilyen aluszekony...

Reggel 7-kor keltem,elvittem a nagyobbik fiamat az oviba.Hazamentem gyorsan megfoztem az ebedet.Megebedeltem es legkesobb fel 1 kor mar aludtam.4-kor felkeltem elmentem az oviba.Este 9 utan pedig mar horkolva aludtam ujra.Kepes voltam a 24 orabol 14-et ataludni.Na nem mondom...Meg is lett az eredmeny.22 kg plusz,es egy 4 es fel kg-os baba! :)))

Szoval ne aggodj kedves kerdezo ez teljesen normalis dolog ebben az allapotban! :)

2014. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja, csak épp a munkámat nem tudom elvégezni:(

Remélem holnap jobb lesz. Megyek és fekszem

2014. jan. 7. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!