Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27+5hetes kismama vagyok. Ma...

27+5hetes kismama vagyok. Ma kezdődött a jobb lábfejem dagadni és égni mit lehet ellene tenni? Lehet valahogy enyhíteni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat. Minden praktika érdekelne mert sajna nem megy a cipőbe a lábam :-( :-( Pedig most vettem ùjat télre és 2hét után így jártam :-D :-( :-(

2014. jan. 7. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet simán lúdtalp vagy valami más mozgásszervi ok miatt kialakult gyulladás, de sajnos az egy oldali lábdagadás lehet az életveszélyes mélyvénás trombózis tünete is, amihez meg azonnal orvost kell hívni. Ha mindkét lábad dagad, akkor viszont nagy valószínűséggel "csak" a terhesség miatt van.
2014. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ès ez esetben mind1 hogy csak a lábfejem van be dagadva?? Meg a lábùjaim. Lábszáron nem érzem.....
2014. jan. 7. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!