Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyire...

Terhesség alatt mennyire normális a napi 2-3 szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondoltam megkérdezem másokat is, hogy terhesség alatt mennyit szexeltek? 17 hetes vagyok. Terhesség előtt rengeteget szexeltünk napi szinten. De volt, hogy csak orális kényeztetés volt. Az első 12 hétben nagyon hányingeres voltam, de SOHA nem tudtam hányni, csak ingerelt! S ez sajnos szex közben is jelentkezett! De azon vettem észre magam, hogy annyira erős akarat erőm volt, s annyira kívántam/kívánom folyton a páromat, hogy legyűrtem a rosszulléteimet! Szexet még sosem kellett-e miatt félbeszakítani! Egy nagyon rosszullétes napon is megvolt a napi 2 szex? Elkezdtem gondolkodni, hogy a babámnak nem-e ártok ezzel! A párom nagyon aranyos, mert mindig kérdezi, hogy jó-e ez így , vagy nem -e fáj valami? De nem bírom ki nélküle! :( Persze ha fájna valami, akkor azt nem titkolnám el! Nem tudom mi tévő legyek, hogy a babának ne legyen baja ebből, de én is jól érezzem magam! Tapasztalataitokat szívesen olvasnám! :)



2014. jan. 7. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csináljátok ahogy jól esik, csak vigyázz magadra. Én is gyakran szeretkeztem a férjemmel, mindhárom terhességem alatt. (és azóta is) a légyeg, hogy vigyázz magadra.
2014. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát amig a pocakod mérete és a tested engedi szerintem nem gond. De kérdezd meg az orvosod ha aggódsz! Én veszélyeztett voltam már a 8. héttől szóval nekünk semmi szex nem volt engedett végig. Tehát tapasztalatom az nincs.
2014. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
őszintén? Az első gondolatom, hogy Timinek hívnak...
2014. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat! :) Vigyázok, vagyis vigyázunk magamra! :)
2014. jan. 7. 19:01
 5/12 A kérdező kommentje:
Ivett vagyok! :D :D
2014. jan. 7. 19:01
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Hogy van ehhez gusztusotok,jézusom..

Amúgy szerintem azért ennyit nem kéne.

2014. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gusztus? A szexhez? :D Hát... szerintem normális ha kívánjuk egymást! :)Sőt... én néha már betegesen is ! :D
2014. jan. 7. 19:05
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Hogy van gusztusuk???? Mondjuk szeretik egymást...a terhesség nem betegség, drágám. Fapina vagy....
2014. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát igen az gáz ha gusztus kell hozzá valakinek. Hát erre nem is tudok mit mondani.

3- mas

2014. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi 2 es
2014. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!