Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavasszal szülő kismamik,...

Tavasszal szülő kismamik, hogy vagytok? Mikorra vagytok kiírva? Érzitek már a mocorgást? Megvan már a baba neve? És hogy telik a karácsony?

Figyelt kérdés

Meséljetek mindent! :)

Én holnap fogok tesztelni, már nagyon izgulok, remélem összejön! :$



2013. dec. 24. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia.Én április végére vagyok kiírva.Talán kislányt várunk.Neve mégnincs meg.3évet vártunk rá.Már érezzük mocorogni.Mióta késik neked?Szoritok és boldog karácsonyt:)
2013. dec. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

En majus elejere vagyok kiirva, nagyon jol vagyok, eddig semmi tunetem nem volt :) Mar tobb hete erzem a mocorgast, annyira jo :)))

Ikreim lesznek, Snezana es Alexander :)

Szurkolok neked, hogy osszejojjon a baba! :)) Boldog Karacsonyt!

Udv, Nati

2013. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyosak vagytok! 2 hete késik, kicsit félek, mert 1 éve már jártam ugyanígy, akkor baba is lett, de nem sikerült kihúzni, csak a 10. Hétig :S De nagyon bízom benne!

Nati, de gyönyörű a Snezana név:) Hogyhogy azt választottátok ? :)

2013. dec. 24. 11:31
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én május 7-re vagyok kiírva, kisfiú lesz, nevet még nem sikerült választanunk:) Már érzem a mocorgást a 15. hét óta. Első baba egyébként, és elsőre sikerült, sosem gondoltam volna.

Kívánom a legjobbakat! Boldog Karácsonyt!

2013. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Koszi :) Parom orosz, igy termeszetesen az orosz nevek kozul valogattunk, es rogton megakadt a szemem a Snezanan :)

Nati voltam

2013. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Eddig minden rendben. Április 16-ra vagyok kiirva ès elsõ babánk lesz. Igen, èrzem már mozogni, nagyon aktiv. Ma derült ki a baba neme kislàny lesz, Panka Lili. Ma dèlelõtt megfõztem, 2-re jön a baráti csalàd.

Szurkolok! Boldog Karàcsonyt!

Üdv/Ilona

2013. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia :) 19 hetes vagyok, majus 20-ra kiirva. 16.het ota erzem a rugasait, Eliza lesz a neve :) Drukkolok nektek.
2013. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon bocsi az OFFért, de megzabál a kíváncsiság :)

Nati, ti milyen nyelven beszéltek egymással? És a babák milyen nyelven fognak beszélni?

2013. dec. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Oroszul beszelunk egymassal, a babak szerintem pedig mindket nyelven fognak tanulni :)
2013. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Gyöngyikee ***** válasza:
Sziasztok :) Én május 25-re vagyok kiírva hétfőn voltunk 18 hetes ultrahangon de nem tudtuk meg a baba nemét. Magzat mozgást nem nagyon érzek még :/ de várom már nagyon, addig magzatszívhang hallgatóval hallgatózok :) Kedves kérdező teszteltél már? :) szorítok neked :)
2013. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!