Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a 35. hétre született...

Akinek a 35. hétre született a babája, meddig voltatok kórházban?

Figyelt kérdés
PIC-re kerültetek, vagy nem?
2014. jan. 7. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szobatarsamnak 35. hetre szuletett a kisfia 2400 g volt centire nem emlekszem mivel csaszaros volt 5 napig kellett volna bent maradniuk de anyukaval volt a gond azert is lett ilyen hamar szules mert HELP szindromas lett. S kicsivel semmi baj nem volt vegul pontosan nem tudom mikor mentek haza.
2014. jan. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem irni h a kicsit nem vittek el, vegig vele lehetett.
2014. jan. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyan nem 35.hétre,hanem 34.hétre lett meg a kisfiam,de gondolom írhatok.

3 hetet voltunk bent a koraszülött osztályon.

1930 g-mal született és addig kellett bent maradni amíg legalább a 2200 g-ot eléri és nincs már semmi komolyabb kezelést igénylő problémája.

2014. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mi most uh szerint 2200 grammosak vagyunk. Próbáljuk még két hétig húzni :-) Gratulálok a picihez! Jó egészséget nektek!
2014. jan. 9. 07:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem 35 hétre született a kisfiam 2380gr és 43cm volt 7 napot voltunk a koraosztályon ebböl 5 napot az intenziven

utána 4 nap velem rooming inben és mivel tartotta a súlyát igaz sárga volt de hazajöhettünk sajna még utána 6 hétig sárga volt. Azota is beteges szegénykém :(

2014. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Jobbulást nektek! Én a 36. hétig bírtam. 36+4 hetesen elfolyt a magzatvíz és másnap délelőtt 3540 grammal és 55cm-el született meg a kisfiam. Harmadnap besárgult, de az ötödik nap otthon voltunk. Hat hetesen kiderült, hogy vesetagulata és kettős húgyvezetéke van. Egy jó kis vesemedence gyulladással egy hétig feküdtünk kórházba. Azóta is vizsgálgatjak. Picit kicsi a súlya, 5 hónapos és 6400 gramm. Ez lehet a korababa volta miatt is. Remélem hamar rendbejöttök! Biztos nagyon édes!
2014. jún. 5. 20:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Az én fiam 3 hónaposan is sárga volt. A szemén lehetett látni nagyon...
2014. jún. 5. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!