Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok?

Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne,hogy kinek milyen tapasztalata van a terhesség elején. Mikor illetve milyen tünetek jelentkeztek. Előfordult e valakinél a szédülés,hányinger mellett gyakori fejfájás, ingerültség, magasvérnyomás. És volt-e valaki, aki menstruált,miközben már terhes volt,ha igen meddig. Pár hetes terhesség tapasztalatait várom, ami tényleg nagyon az elején van.Köszönöm!
2014. jan. 8. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A menstruáció esedékessége előtt 2 nappal már mindentől hánytam (majdnem a 20. hétig..), a fejem nagyon gyakran fájt, ingerült nem voltam, csak borzasztóan fáradt. A vérnyomásom magasabb lett az elején is már, de nem sokkal. Vérezni nem véreztem semennyit sem, pedig mindenféle hormonális gondokkal estem teherbe.
2014. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. jan. 8. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Én épp most vagyok (remélem) terhesség elején 3 napja teszteltem pozit :) Nálam, reggel kicsit erős hányinger van, így estére már csak enyhe émelygés. Ráz egy kicsit a hideg :D feltűnő, mert rólam mínusz fokokban is szakad a víz. Meg talán még egy kis fáradság/álmosság! Jah és mensi szerű érzés, az van vagy is már nem annyira mint amikor meg kellett volna jönnie pár napja, bár ezt nem bánom mert az őrületbe kergetett :D
2014. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elején nálam fejfájás, menszi szerű fájás,rettentően kívános voltam körte, narancslé,édesség,hidegrázás, szédülés, és émelygés, öklendezés de egyszer sem hánytam . Most 14+3 hetes vagyok az émelygés visszajött de csak reggelre. A kívánóság is megszünt :)
2014. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!