Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja viszket a nemiszerve...

Pár napja viszket a nemiszervem, de nem a hüvely környékén, csak a nagyajkaim. Mi ez a viszketés?

Figyelt kérdés

Folyásom nem lett több, nem büdi. Talán a gyakori pisiléstől? Naponta kétszer mosdok, de csak tiszta vízzel. Most bekentem Canestennel. Forduljak orvoshoz?

35 hetes vagyok


2008. júl. 16. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gombás fertőzésed van, az szokott viszketni. Arra a Canesten jó. Viszont mivel terhes vagy, én a helyedben biztos, ami biztos alapon orvossal is megnézetném. Boldog babavárást!
2008. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oblogezsd kamillateaval,ha nem mulik el szerintem is nezezsd meg dokival.
2008. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam tanácsadáson, nekem is ugyanez a bajom..viszketek, csak a nagyajkaim és körbe...de megnézte a doki, azt mondta a melegtől van, és öblögessem kamillával meg kenjem be flucinar kenőccsel. Amúgy én eddig neugranormonnal kentem, az is jó!!Próbáld ki!!!Remélem segítettem!!31hetes kismami
2008. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!