Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az én pocaklakóm mindig este...

Az én pocaklakóm mindig este nagyon aktív. Mikor megszületik akkor is az lesz rá inkább jellemző hogy este aktívabb lesz és nappal nyugisabb?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért este aktívabb, mert akkor te is megpihensz, míg nappal teszel-veszel, a mozgásoddal álomba ringatod őt. Este viszont fekszel, nem mozogsz úgy, így felébred és aktivizálódik. Ez nem jelenti azt, hogy a szülés után is így lesz.
2008. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem azt mondta a védőnőm, hogy a legtöbb baba este a legaktívabb, mert napközben a járkálással elringatod, és mert este van idő jobban figyelni rá. Hogy mennyire igaz, azt hamarosan megtudom. Boldog babavárást! 35 hetes kismama.
2008. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy a baba milyen lesz ha megszületik?attól függ hogy te milyen vagy és a párod-hiszen belőletek örököl.az én párom nagyon nyugis én viszont idézőjelbetéve egy hisztis-dilis-temperamentumos mindent kiadó magából nőci vagyok.a kislányunk mind a kettő tulajdonságból örökölt(ami nem is baj mert már most megvédi magát ha valami nem tettszik)most 31 hetes mamika vagyok.kisfiút hordok a szívem alatt és ő ugyancsak éjjel aktív.egy biztos és amennyire tapasztaltam már a sógornőim fiainál is hogy a fiúk az elején nyugisabbak de ez egy kis idő után cserélődik.a lényeg:ez már tényleg genetika kérdés
2008. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!