Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérömleny a petezsák alatt a...

Vérömleny a petezsák alatt a 7. hétben?

Figyelt kérdés
A szívhang hallható. Nagyon félünk, hogy elveszíthetjük a babát. Felfog szívódni? A doktor kiírt hétfőig, kedden délután már kell menjek dolgozni egy öregek otthonába, ahol sokat kell emelnem. Normális dolog, hogy ilyen hamar visszaküld dolgozni? Nem pihennem kéne? Keressek egy másik orvost?

2014. jan. 10. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost.Ha aggódsz nem tesz jót a babának.Plussz a vérömleménynek is felkell szivödnia.Van szìvhang ami jó.Pihenj sokat.Ha úgy érzed biztossan eltudod már látni a munkád akkor dolgozz.De 100 kilos mamákat ne emelgess.
2014. jan. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem normális amit a doki csinál! Vérzel is már? Ha nem még, valószínűleg fogsz. Ilyenkor progeszteront szoktak felírni és pihenést javasolnak. Nekem hat hetesen volt, de már nem mentem vissza dolgozni. Emelgetned semmiképpen nem szabad! Van, hogy maguktól is felszívódnak, de minek kockáztatni? A dokinak semmibe nem kerül kiírni a tablettát.
2014. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pont 7 hetesen, egyáltalán nem véreztem mellette. Napi 2X1 utrogestant kaptam és felszívódott kb. 2-3 hét alatt teljesen. Én ugyanúgy jártam dolgozni mellette, bár én nem fizikai munkát végeztem. Szerintem írasd ki magad a háziorvossal legalább addig amíg fel nem szívódik, vagy a 12. hétig. Emelgetni amúgy sem szabad terhesen, így meg főleg.
2014. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! 17 hetes kismama vagyok, nekem a 6.héten lett a petezsák felett haematóma, ami kétszer erős vérzést okozott,nálam nem felszívódott,hanem kiürült. engem - bár előtte volt két méhenkívülim és két vetélésem és lombikbabánk van most a pocakban - szóval azonnal veszélyeztetettre vetetett a nőgyógyászom fenyegető vetéléssel. Én is Idősek Otthonában dolgozom, azt mondta mind a fertőzés veszély,mind az előzmények miatt indokolt a táppénzre vétel. azóta sem dolgozom, és a háziorvos is elfogadta így. Pihenned kellene, én az mellett kaptam Utrogestant 3x3 , Duphastont 3x1, és magnéziumot. Nem szabad dolgozni!!!
2014. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez nagyon ygakori legtöbb esteben simán felszivódik és nem okoz semmi gondot. A munkádra valóütekintettel kérd meg hogy legyél még táppénzen, jobb óvatosnaak lenni. Sokan dolgoznak vérömleny mellett de nem ilyen munkát.
2014. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!! Egy kicsit megnyugodtam. Hétfőn megyek egy másik orvoshoz. Addig is szedek magnéziumot. Remélem kiír! Mert így nem szeretnék dolgozni. Amúgy nem véreztem még. Egész nap otthon pihenek, remélem gyorsan felfog szívódni. Majd jelentkezem mi történt!
2014. jan. 10. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt, ráadásul a petezsák felett, ami veszélyesebb hely mert könnyebben kimoshatja, 3x nagyobb volt akkor mint a petezsák és pulzált is....kaptam rá rutascorbint amennyit tudok pihenni, de dolgozni jártam igaz ülő munkám van+ házas élet tilalom...10 hétre vérzés nélkül felszívódott...
2014. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia...En 9 hetes vagyok es 5 hete verzik.Ugyanugy,mint neked a baba alatt van a veromleny.

Nekem szigoru fekvest mondtak.Iskolaba jarok (felnott( de oda is csak ugy mehetek el ha kizarolag ulok.

Szoval...szerintem is irasd ki magad.Boldog babavarast!!!

2014. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy mindenki aggódott értünk! A vérömleny szerencsére felszívódott.Sokat pihentem és próbáltam nem idegeskedni. Egy hónapig a párom vezette a háztartást, szóval egész nap az ágyat nyomtam. Ennek viszont a következménye, hogy már az elején sokat híztam. De a lényeg, hogy eddig minden rendben :) Most a 23.hétben vagyok és szerdán már remélem megtudjuk a nemét is!
2014. máj. 5. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!