Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor ideális az első babó?

Mikor ideális az első babó?

Figyelt kérdés
Ti mikor vállaltátok az elsőt?
2008. júl. 16. 15:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok és mi most vagyunk azon, h legyen babó. :)
2008. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
En mar 5 eve szerettem volna, csak nem jott ossze, most 26 evet toltottem es 22 hetes terhes vagyok.Jobb szerintem ha fiatal anyuka vagyok mint pl, anyum kozt 20 ev a kulombseg es olyanok vagyunk mit a legjobb baratnok,sok ismerosom kozt akik szulei idosek,titkoloznak,felnek toluk ezert olyan dolgok tortentek meg mind terhesseg elvetetese..stb,vagy titkolasa..En el nem tudnam kepzelni hgy barmit is titkoljak anyum elott,o a legjobb baratnom.A masik dolog meg idosebb korban mar tobb veszelyel nez szembe egy no terhesseg idejen..Szerintem 23 ev a tokeletes ido..ez az en velemenyem..
2008. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én is 25 voltam az elsőnél, a másodiknál 27.
2008. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én 32 éves vagyok és most vállaltuk be a picurt, és úgy gondolom nem maradtunk le semmiről, max. több a tapasztalatunk, mi már tudjuk (az ismerőseink rossz példáiból), hogy mit nem szeretnénk a gyerekünknél (hibákra gondolok) elkövetni.
2008. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok és 8hetes. De ezt neked kell tudnod, hogym ikor vannak meg hozzá a feltételek, illetve, hogymikor érzed magad felkészültnek az anyaságra.
2008. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

szerintem sosem az. mindíg van valami, amire azt tudod mondani, na még ez kellene, ezt még el kellene érni, meg kellene csinálni, hogy teljesen biztos legyen a dolog.


Szeritem az ember vesz egy nagy levegőt és azt mondja: Nem várunk tovább, felneveljük egészségben, szeretetben, meg fogjuk tudni oldani. Hajrá.

:)

2008. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok, a párom 30. Nem érzem magam öregnek, nekem csak annyi volt a célom, hogy 30 éves korom előtt szüljek. Igaz, eléggé kicentiztem, mert decemberben jön a baba, én meg februárban leszek majd 30 :)
2008. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kor függvénye, hanem testi és lelki érettség, megfelelő kapcsolat és háttér kell hozzá. Lehet, hogy valakinek ez már 23 évesen megvan, van akinek jóval később. Csak kor alapján nem lehet babáról dönteni...
2008. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

23 vagyok, pont ma 31 hetes.

Anyum 18 volt az elsővel, velem 20.

Tehát nem kor kérdése :)

2008. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én meg 37 vagyok és most várjuk az első babánkat, mert így hozta az élet.
2008. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!