Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány éves korig ideális...

Hány éves korig ideális megszülni az első gyereket?

Figyelt kérdés
2008. jan. 5. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyéntől és a helyizettől függ, de én azt gondolom hogy a 30 éves kor elött.
2008. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ez a helyzettől függ. Én mindenképp szeretnék 30 éves korom előtt szülni (most 25 vok), ha minden megvan hozzá, szerintem fölösleges várni. Manapság kicsit el vannak túlozva az anyagi javak. Persze, jó, ha megvan mindene a gyereknek, de mi is felnőttünk....
2008. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lesz megfelelő pillanat,mert annyi minden történhet az életünkben adig is még megszületik,de ettől nem szabad félni.Szerintem azt kell szem előtt látnod,hogy azt a babát még fel kell nevelned és ha lesz egy tesó is akkor azt is.És gondolom az sem rossz ha esetleg a nagymamaságot is megéred.

Szóval ezt neked kell látnod,de arra meg ne adj,hogy karrierista világ van.Sok sikert egy 13hetes kismama

2008. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Orvosilag azt mondják, célszerű az elsőt 30 év alatt megszülni.

De ha van párod, kiegyensúlyozottak vagytok, és szeretitek egymás, és babát akartok, akkor hajrá:-)Megfelelő időpont sosincs.-)

2008. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyermeket 35 éves kor előtt, 17 éves kor után kell szülni, ahhoz, hogy a baba értelmileg és fizikailag is egészséges legyen. Nyilván vannak kivételek, de gyógypedából ezt tanultuk és én hiszek is ebben.
2008. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30 év alatt
2008. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 24,a párom 38,neki már van 3 nagy fia.Ha én anyámékra hallgatok(se ház,se félretett pénz,akkor mire akarsz szülni?Mindig ezt kérdezik,pedig ők is innen indultak,és felnőttem),akkor rég külföldön vunk 10 évre legalább,és majd,mikor a férjem 50,én 34 vagyok,akkor próbálkozunk úgy mint most 2 évet,2 vetélés után még mindig nincs semmi.Sztem látva a példákat,minél fiatalabb vagy,annál jobb,a 30 felett szülők nagytöbbsége(tisztelet a kivételnek)agyon idegeskedi magát,a gyerek sínyli meg,és sokkalta nagyobb a kockázat a beteg gyerekre.Mit ér a sok lóvé,ha nincs kire hagyni?Francba a karrierrel,ha nem gügyög senki neked,és nem láthatod az unokáid,meg amikor az oviba viszed a saját húsod-véred,akkor megkérdezik,hogy most a kedves nagymama hozta?Ne felejtsd el,hogy régen egy 38 éves már nagymami volt régen.Én ezért nem várok.De te döntesz.
2008. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59 éves korig ideálid megszülni az elsőt,és a sokadik utolso babát
2014. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!