Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt köztetek olyan anyuka...

Péntek judit nikolet kérdése:

Van itt köztetek olyan anyuka akinek mélyen tapadó és elülső volt a placentája?

Figyelt kérdés
Volt vele problémátok hogy ennyire mélyen tapadó volt?? Esetleg vérzés jelentkezett nálatok is mit mondott az orvos mit szedjetek stb...????
2014. jan. 11. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a terhességem elején, és amikor a következő uh-ra mentem, addigra már felhúzódott a fundusba. Nagyon sokszor van ilyen, de ahogy nő a méhünk, feljebb húzódik.

Azt szokták javasolni, hogy pihenés, nem szabad erőlködni, cipekedni.

2014. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hàny hetes vagy?
2014. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia, en egyszer a 12. heten, egyszer a 29. heten vereztem miatta, hig, elenkpiros, fajdalommentes verzes volt, jol megijedtem, mondanom sem kell. mind a ketszer 4 napot korhazban fekudtem, ezen kivul se emelni, se sportolni, se szexelni, se erolkodni nem szabadott. azt mondta a dokim, ha nem huzodik feljebb, csaszarozni kell, de szerencsere feljebb ment, ugyh normal szules volt, elso baba, 4 ora alatt.
2014. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én most 16 hetes vagyok egyenlőre nem vérzek azóta sem napi 3x1 magnesium citricit szedek , eltiltott két hétre a házasélettől és pihenést írt a papíromra is de azzal biztatott ő is hogy nem lesz vele gond!!! Nagyon bízom benne február 3.-án megyek uhra remélem addigra már nekem is feljebb húzodik majd!! amugy 3. baba , egyiknél sem volt ilyen problémám és két kicsi lányom hátsó fali volt!!
2014. jan. 11. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is mellső falon tapadt meg, és fedi a méhszájat! Engem nagyon komolyan megijesztett a doki, azt mondta, hogy mindenképpen tartsam be a szabályokat (fent is írták). Ha vérzést tapasztalunk, egyből kórház, azt mondta, hogy nagyon komoly vérzést produkálhat, és a ha a méhfal leválik, akkor perceken belül elvérezhetek. Lelkiismeret, tapasztalt orvos lévén szó, betartok mindent, amit mond.

Neked csak azt tudom tanácsolni, amit nekem is mondott. Ameddig az ultrahang szerint nem múlik el a veszély, addig ne éljetek nemi életet, ne csak 2 hétig! Ez nagyon fontos.


Egyébként én is 16 hetes vagyok. Minden rendben lesz velünk, csak jobban kell figyelnünk magunkra.


További boldog babavárást!

2014. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem igaz a 8 hèten àllapítottàk meg hogy a mèhszàjon van , a 12 re màr csak ràèrt, 15re màr 4cm feljebb volt. Elèg gyorsan felcsúszik az a növekedèssel nem lesz gond.
2014. jan. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatásokat és remélem mindenkinél aki ilyen helyzetben van rendben lesz minden!! Kicsit ma is véreztem de csak egy két csepp és ennyi.. de nincs görcs sem!! Február 3.-án megyek uhra remélem minden okés lesz addigra már!!
2014. jan. 14. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!