Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok! Van itt köztetek...

Lombikosok! Van itt köztetek olyan, aki asztmás, allergiás, estetleg mindegyik?

Figyelt kérdés
Sikerült így is a beültetés?

2014. jan. 9. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
IGEEEEEEN, sikerult az elso!!!!!! :) pedig mindenre (fufelek) allergias vagyok. Terhesseg alatt nem szedtem gyogyszert, inkabb sobarlangba mentem kismama tornara.
2014. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Végre valaki!:) Már azt hittem egyedül vagyok a problémámmal!! Örülök, hogy rögtön elsőre sikerült nektek!:)

Akkor a beültetéstől tudatosan nem vettél be semmit, vagy inkább az orvos javaslatára?

2014. jan. 9. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, őszintén nem is kérdeztem. Úgy voltam vele, hogy ki fogom bírni gyógyszer nélkül. Feleslegesen minek szedjek bármit is? Az asztma azért szerintem más... Persze a dokim tudott róla, és nagyon helyeselte a sóbarlangot. :)
2014. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia! 17 hetes lombikos kismama vagyok. allergiás ezerfélére,és asztmás is. az asztma nem rosszabbodott,tul.képpen nem is használom a Pulmicort belégzőport,igaz,már korábban leálltam vele,csak szükség esetén,de eddig nem kellett.viszon az allergiám rosszabbodott,folyton tüsszögök,folyik az orrom,és a bőröm is szárazabb érzékenyebb lett,a szemem begyulladt. sajna van kinél rosszabbodik,van kinél javul. de magát a lobmikor nem befolyásolta,itt ficánkol a babánk a pocakban. sok sikert.
2014. jan. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne az asztmára, allergiára szedett gyógyszereket gyógynövényekkel kiváltani.Sok jó tapasztalat van velük, jó pár ismerősöm már csak papiron allergiás.A gyóygszerek általában csak a tüneteket kezelik, nem az okot szüntetik meg. Sikeres babásodást és jobbulást!
2014. jan. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és gratulálok a babához!:)


Megszívlelendő a jótanács:), illetve már én is gondoltam arra, hogy valami gyógynövényalapú szerrel kellene helyettesíteni őket!


Kedves Utolsó Válaszoló!

Esetleg segítenél, hogy "merre induljak"? Mi helyett, mit szednek az ismerőseid?

Egy próbát mindenképpen megér!!!

2014. jan. 10. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!